Trwa ładowanie...
23-11-2011 16:46

"M jak miłość": Czy Marek zawalczy o serce Kasi?

"M jak miłość": Czy Marek zawalczy o serce Kasi?Źródło: AFP
d45bven
d45bven

Niedawno do obsady *"M jak Miłość" dołączyła Agnieszka Sienkiewicz. Jej bohaterka, Katarzyna Mularczyk, jest młodą dziennikarką, która ukrywa się u Mostowiaków przed bandytami z mafii. Tak się składa, że jej przyjazd do Grabiny zbiega się w czasie z tragiczną śmiercią Hanki Mostowiak.*

Zaraz po tym fakcie Kasia zostaje wytypowana na potencjalną następczynię Hanki i partnerkę owdowiałego Marka Mostowiaka. Co sądzi o tym sama zainteresowana?

"Kasia pojawia się w domu Marka w momencie rodzinnej tragedii i siłą rzeczy sytuacja bardzo ich do siebie zbliża, powoduje więź ufności. Myślę, że Marek znajduje w Kasi powierniczkę, a ona w nim powiernika. Nie wiem jednak czy nasza znajomość w ogóle zakończy się love story" - przyznaje Agnieszka Sienkiewicz.

d45bven

"Poza tym jest jeszcze jedno "ale". Jestem filigranową kobietą i młodo wyglądam. Kamera niestety to odzwierciedla, więc przy Kacprze Kuszewskim, choć jest między nami niewiele lat różnicy, wyglądam prawie jak jego córki! Muszę więc popracować nad dojrzalszym wizerunkiem" - żartuje aktorka.

Łatwo nie będzie, ponieważ sprawę komplikuje dodatkowo pewien przystojniak - młody policjant Robert, w postać którego wciela się Paweł Góralski. Chłopak bowiem nie tylko obdarowuje Kasię prezentami, ale i pocałunkami.

Zobacz także:

d45bven

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

CICHOPEK ROZSTAJE SIĘ Z HAKIELEM! TO NIE BYŁ ZWIĄZEK IDEALNY… ]( http://aleseriale.pl/gid,8820,fototemat.html )
[

SOCHA TOPLES! NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ GWIAZD ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )
[

BRODZIK WYGLĄDA FATALNIE. PO CO TO ZROBIŁA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8695,img,281416,fototemat.html )

d45bven
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45bven