Trwa ładowanie...

"M jak miłość": Andżelika Piechowiak kocha Kubę

Share
"M jak miłość": Andżelika Piechowiak kocha Kubę
Źródło: Monolith Films
d4co2j0

[

]( http://www.fakt.pl )
Andżelika Piechowiak szerszej publiczności dała się poznać dzięki roli Mirki w serialu *"M jak miłość". Jej bohaterka przypomina Scarlett z "Przeminęło z wiatrem" - jest równie piękna, energiczna i niezależna, jak jej filmowy pierwowzór.*

d4co2j0

Mirka nie boi się wyzwań ani w życiu zawodowym, ani w zawodowym. Najlepiej czuje się w towarzystwie mężczyzn i uwielbia z nimi flirtować. Miała burzliwy romans z Pawłem, później z Irkiem, a teraz związała się z przystojnym Jankowskim. Aktorka przyznaje, że świetnie odnalazła się w takiej roli, choć prywatnie jest zupełnie inną osobą.

– Cieszę się, że scenarzyści mają fantastyczne pomysły na moją bohaterkę i często mnie samą zaskakują – powiedziała jakiś czas temu i dodała:

– W moim odczuciu Mirka jest bardzo kolorową postacią. Tyle że wcześniej ujawniała tę negatywną stronę swojej osobowości. Może dlatego, że ci, z którymi się spotykała, byli jej zupełnie obcy? W momencie, gdy się do nich zbliżyła, stała się bardziej ludzka, otwarta i dostępna – opowiada gwiazda.

Andżelika Piechowiak przyznaje, że aktorstwo jest jej wielką pasją i zawsze marzyła o tym, by uprawiać ten właśnie zawód.

d4co2j0

– W drugiej klasie szkoły podstawowej zagrałam główną rolę w teatrzyku dziecięcym pt. „Miś bąbelek”! Wtedy stwierdziłam, że to jest fenomenalny zawód i ja na pewno będę aktorką. Od tamtej pory trzymam się tej myśli – powiedziała. Gwiazda ubolewa jedynie nad tym, że tak mało gra w teatrze.

– Tam czekają na aktorkę znacznie lepsze, ciekawsze i bardziej różnorodne propozycje. Ponieważ jednak bardzo lubię pracę przed kamerą, nie narzekam – dodała.

Kolejną pasją gwiazdy są egzotyczne i dalekie podróże. – Kocham klimaty Ameryki Południowej. A miejscem, do którego tęsknię jest Kuba! Ten klimat, słońce, owoce morza, muzyka i ci niesamowicie życzliwi ludzie, z humorem patrzący na życie, roztańczeni, rozśpiewani... W Europie najbardziej lubię Hiszpanię i Portugalię – opowiadała jakiś czas temu aktorka.

Ostatnio gwiazda nie miała jednak czasu na podróże. Miniony rok przyniósł jej mnóstwo pracy na planie serialu "M jak miłość" oraz rewolucyjne zmiany w życiu prywatnym. Andżelika Piechowiak rozstała się ze swoim długoletnim partnerem Michałem Lesieniem. Na szczęście w życiu aktorki znów zaświeciło słońce – gwiazda związała się z Rafałem Olejniczakiem – przystojnym szefem radia ZET.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

"Ranczo" powraca. Ale będą zmiany!

d4co2j0
d4co2j0
d4co2j0