Trwa ładowanie...
d49wjy7

Łukasz z "Rolnik szuka żony" pokazał niepokojące nagranie. Skomentowała Agata

Uczestnik najnowszej edycji "Rolnik szuka żony" pokazał ranę. "BHP dla Rolników" - napisał pod krótkim filmikiem. Nagranie wywołało komentarze internautów, a nawet sama Agata postanowiła zabrać głos.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

"Agata mu w końcu walnęła" - reagują internauci.
"Agata mu w końcu walnęła" - reagują internauci. (Facebook.com)
d49wjy7

"Rolnik szuka żony" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Telewidzowie tak "zaprzyjaźniają się" z bohaterami, że z chęcią obserwują ich losy po zakończeniu każdej edycji. Tak jest też w przypadku Łukasza Sędrowskiego i Agaty Rusak.

Jedną z najbardziej kontrowersyjnych par piątej edycji "Rolnika" byli właśnie Łukasz i Agata. Rolnik od jakiegoś czasu jest aktywny na Instagramie. Postanowił wykorzystać swoją "popularność". Dzięki temu można podpatrzyć, co u niego słychać.

d49wjy7

Prowadzenie mediów społecznościowych wziął tak bardzo do siebie, że opublikował niepojące wideo, na którym widać ranę. Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów.

"Agata mu w końcu walnęła" - czytamy.
"Ja nie mam z tym nic wspólnego, ja się brzydzę przemocą i widokiem krwi. Rolnik szuka wrażeń pod nieobecność Rolnikowej" - odpisała wybranka Łukasza.

Zdaje się, że Łukaszowi nic szczególnego się nie stało. A rana do wesela z pewnością się zagoi.

Też obserwujecie losy uczestników "Rolnika" po zakończeniu show?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d49wjy7

Podziel się opinią

Share
d49wjy7
d49wjy7