Trwa ładowanie...

Łukasz z "Rolnik szuka żony" etatowym singlem TVP?

Łukasz Sędrowski z 5 sezonu "Rolnik szuka żony" wraz z innym Łukaszem z 3 edycji show siedzieli na kanapie "Pytania na śniadanie" i kolejny raz mówili o tym, jak ciężko jest znaleźć im dziewczyny.

Łukasz z "Rolnik szuka żony" etatowym singlem TVP?Źródło: Materiały prasowe
d23d3vz
d23d3vz

Kilka tygodni temu Sędrowski opowiadał o swoich towarzyskich rozterkach. Mówił wtedy:

- Mieszkam na małej wsi, w mojej miejscowości znam wszystkich. I są super dziewczyny, poznać dziewczynę, to nie jest problem, ale kiedy okazuje się, że jestem rolnikiem, to wtedy zaczyna się robić problem. Pokutuje stereotyp "prostego chłopa ze wsi". Mam gospodarstwo średniej wielkości, którego wartość wynosi 1 milion złotych. Czy teraz mam zostawić to wszystko i uganiać się za spódnicami, czy jednak znaleźć jakiś inny sposób?

Były uczestnik "Rolnik szuka żony" nie odnalazł odpowiedzi na to pytanie. Co więcej, wyjawił, że przez miesiąc mieszkał u siebie na gospodarstwie z dziewczyną ze Śląska, ale... "nie było chemii".

Teraz wraz ze swoim imiennikiem przekonywali w tv, że rolnicy wcale nie mają wygórowanych oczekiwań wobec kobiet oraz wyjeżdżają czasem na wakacje. Kto wie, może dzięki regularnym wizytom na kanapie TVP, uda im się poznać swoje drugie połówki.

d23d3vz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23d3vz