Trwa ładowanie...

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" znowu singlem

Łukasz Sędrowski, znany widzom programu "Rolnik szuka żony", był gościem "Pytania na śniadanie", gdzie zdradził, że znów jest singlem.

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" znowu singlemŹródło: Forum
d1g9di3

Łukasz Sędrowski był jednym z tych rolników, którzy szukali żony w hitowym programie TVP. Spośród 3 kandydatek, które przybyły do jego gospodarstwa, wybrał Agatę Rusak. Właściwie od samego początku między nimi iskrzyło. Z każdym odcinkiem emocje rosły, a oni zakochiwali się w sobie jeszcze bardziej. Doszło do tego, że Łukasz finalnie klęknął przed ukochaną i oświadczył się. Fani "Rolnika" ocierali łzy wzruszenia, a uradowana Agata nie zastanawiała się ani chwili i powiedziała "tak".

Sielanka nie trwała długo. Kilka tygodni po zakończeniu programu zaczęły krążyć plotki o rozstaniu zakochanych. W sierpniu Łukasz Sędrowski pojawił się na weselu Piotrka i Kasi z partnerką. I nie była to Agata.

Zobacz także: Paweł z "Rolnik szuka żony" o chwili, gdy zobaczył żonę. Nie zapomni reakcji mamy

Internauci zastanawiali się, czy Sędrowski ma nową dziewczynę. Okazało się jednak, że rolnik nadal jest singlem. W "Pytaniu na śniadanie" opowiedział, dlaczego nikogo sobie nie znalazł:

d1g9di3

- Mieszkam na małej wsi, niedaleko dużych miast i właśnie chodzi o to, że nie ma nowych osób. W swojej miejscowości znam wszystkich, to jest ok. 1000 osób, znam wszystkich z miejscowości obok, a ja potrzebuję poznać kogoś z zewnątrz... Poznać dziewczynę to nie jest problem, ale kiedy się np. dowiaduje, że jestem rolnikiem, no to wtedy zaczyna się jednak robić problem. Jest ten stereotyp, że rolnik to musi być niepachnący, nie potrafi się wysłowić, że prosty chłop ze wsi. Teraz trochę inaczej to wygląda, mamy dostęp do nowych technik, mamy super samochody, odpoczywamy sobie w ciepłych krajach.

Wygląda na to, ze rolnik jest ekspertem od bycia singlem.

d1g9di3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1g9di3