Qaqwqwrqw

Łukasz "Rolnik szuka żony": "Narozrabiałem"

1 kwietnia Łukasz z "Rolnik szuka żony" umieścił na Instagramie zdjęcie testów ciążowych z pozytywnym wynikiem. Żart tak samo stary, co zwyczajnie głupi. Ale najciekawszy jest komentarz Agaty pod tym zdjęciem...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata i Łukasz z "Rolnik szuka żony"
Agata i Łukasz z "Rolnik szuka żony" (Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

Agata i Łukasz poznali się podczas 5 sezonu show "Rolnik szuka żony". Początkowo widzowie patrzyli na nich niechętnym wzrokiem, bo Łukasz zachował się wyjątkowo nieelegancko wobec pozostałych uczestniczek show. Sympatię widzów jednak zaskarbił romantycznym gestem oświadczyn i zapewnieniami o odnalezionej miłości.

Przez dość długi czas publikowali z Agatą, jego narzeczoną z programu, wspólne zdjęcia na profilach instagramowych. Jakiś czas temu pisaliśmy, że wszystkie fotografie z profilu dziewczyny... po prostu zostały usunięte. Została tylko jedna, z książeczką honorowego dawcy krwi. Łukasz nie kasował niczego ze swojego konta, ale 1 kwietnia opublikował zdjęcie testów ciążowych z pozytywnym wynikiem. Brzmi to jak zwykły, głupawy żart z okazji Prima Aprilis. Użytkownicy prędko zrozumieli, że rolnik pewnie jedynie stara się być zabawny.

Kilkoro fanów zaczęło nieśmiało gratulować, wtedy pojawił się komentarz Agaty: "Nie wiem komu mam gratulować... Bo na pewno nie mi."

Qaqwqwrqw

Czy to jedno oschłe zadanie to potwierdzenie plotek o zakończeniu ich relacji? Czekamy na rozwój wydarzeń!

Zobacz także: Łukasz jest skończony!

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw