Trwa ładowanie...
03-03-2017 12:32

Łukasz Jakóbiak w "The Ellen DeGeneres Show". Jeszcze kilka lat temu nikt nawet o nim nie słyszał

Ellen DeGeneres zaprosiła do swojego słynnego show polskiego YouTubera i mówcę motywacyjnego - Łukasza Jakóbiaka.

Łukasz Jakóbiak w "The Ellen DeGeneres Show". Jeszcze kilka lat temu nikt nawet o nim nie słyszałŹródło: Facebook.com
d3767jk
d3767jk

Łukasz Jakóbiak jest wielkim fanem Ellen DeGeneres i nie ukrywał, że od trzech lat usilnie starał się z nią spotkać. Choć miał świadomość tego, że jest to niezwykle trudne wyzwanie, spróbował dopiąć swego. W końcu jego marzenie się spełniło. Amerykańska gwiazda zaprosiła go do swojego talk-show. Youtuber nie potrafił ukryć swojego podekscytowania i wzruszenia.

- W życiu nigdy nie wiesz czy się uda, ale ja ZAWSZE WALCZĘ!!! Mam nową historię na swoje wykłady motywacyjne! To jest KOSMOS, a to dopiero początek! EKSCYTACJA NA POZIOMIE MILION! Ellen DeGeneres pozdrawiam - napisał na swoim profilu na Facebooku (zachowano oryginalną pisownię).

Jego pojawienie się na kanapie w show DeGeneres z pewnością można zaliczyć do sporych sukcesów. Wystarczy bowiem przypomnieć, że jeszcze kilka lat temu nikt o nim nawet nie słyszał. Nazwisko youtubera po raz pierwszy pojawiło się w mediach w 2010 roku. To właśnie wtedy Jakóbiak poszukiwał pracy i to w dość nietypowy sposób - powiesił olbrzymie CV i list motywacyjny przed wejściem do siedziby EMI Music Poland, w której to firmie chciałby pracować. Wcześniej pracował w branży PR, organizował przyjęcia, zajmował się promocją płyt, kreował wizerunek artysty, produkował koncerty i pozyskiwał sponsorów. Pomagał też przy organizacji pokazów mody i koncertów charytatywnych. Studiował na Wydziale Dziennikarskim i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz w Szkole Menedżerów Fundacji Oświatowej w Radomiu.

Gdy żadna z metod pozyskania wymarzonej pracy nie przyniosła oczekiwanego rezultatu, Jakóbiak zdecydował się wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć własny program na Youtube - "20m2". Do swojej kawalerki zaprasza największe gwiazdy i przeprowadza z nimi wywiady. Co ciekawe, po kilku latach to on stał się fenomenem i dziś sam występuje w licznych programach jako główny gość.

d3767jk

Przypomnijmy, że Ellen DeGeneres jest prowadzącą "The Ellen DeGeneres Show" i jedną z najsłynniejszych amerykańskich osobowości telewizyjnych. W jej programie pojawiają się największe światowe gwiazdy. Na swoim koncie ma m.in. prowadzenie w 2014 roku gali rozdania Oscarów. Zasłynęła wtedy gwiazdorskim selfie i... zamówieniem pizzy.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska pokazała Łukaszowi Jakóbiakowi swoje mieszkanie

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d3767jk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3767jk