Trwa ładowanie...

Łukasz Jakóbiak szalał na flyboardzie i skuterze!

Share
Łukasz Jakóbiak szalał na flyboardzie i skuterze!
Źródło: Piotr Haltof
d3nvn4k

Prowadzący internetowy talk show "20m2 Łukasza" postanowił odpocząć od zadawania niewygodnych pytań gwiazdom i celebrytom i udał się na zasłużony odpoczynek.

Na parę dni przed kolejnymi wykładami motywującymi, jakie Łukasz Jakóbiak prowadzi w wielu miastach w Polsce, pojechał na zawody GoWake nad Zalewem Domaniowskim. Tegoroczna edycja to preludium do sierpniowych - Mistrzostw Europy w Wakeboardingu i Wakeskatingu, które odbędą się w Marinie Domaniowskiej.

Jakóbiak ceni sobie sporty wodne, ale też regularnie ćwiczy na siłowni i jak powiedział w jednym z wywiadów parę tygodni temu - latanie na flyboardzie było jego marzeniem i jak widać nie czekał długo na realizację. Dodatkową atrakcją była zabawa na skuterze wodnym.

d3nvn4k

Czym jest tajemniczy flyboard? Jest to urządzenie zasilane strumieniem wody, dzięki czemu zawodnik unosi się nawet do 12 metrów nad poziomem wody! Jak widać, taka forma aktywnego wypoczynku nie tylko wymagała od Jakóbiaka sporo kondycji i koordynacji ruchowej, ale przede wszystkim sprawiała mu ogromną radość!

(fot. Piotr Haltof)
Źródło: (fot. Piotr Haltof)
(fot. Piotr Haltof)
Źródło: (fot. Piotr Haltof)
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3nvn4k

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nvn4k
d3nvn4k