Trwa ładowanie...

Łukasz Jakóbiak spotkał się z Lady Gagą!

Łukasz Jakóbiak spotkał się z Lady Gagą!Źródło: Facebook
d2z2mie
d2z2mie

Łukasz Jakóbiak w swoim programie gościł już wiele rodzimych sław. Wygląda jednak na to, że urok internetowego dziennikarza działa nawet na gwiazdy formatu Lady Gagi!

Te zdjęcia, które Łukasz Jakóbiak zamieścił na swoim facebookowym profilu, nie zostawiają wątpliwości. Gospodarz "20m2 Łukasza" spotkał się z amerykańską piosenkarką i nie kryje z tego powodu satysfakcji:
"Taki mój kolejny mały cel spotkać się z Lady Gagą…, a wszyscy mówili, że to się nie uda"… - czytamy na Facebooku.

Fotografia z Gagą ma być najwyraźniej zachętą do udziału w kolejnym projekcie Jakóbiaka, cyklu spotkań z dziennikarzem, podczas których przekonuje, że wszystko jest możliwe.

"Na swoich kolejnych wykładach motywacyjnych opowiadam wiele historii, które mam nadzieję dadzą dużo energii i pokażą, że to od nas zależy jak przeżyjemy kolejny dzień naszego życia. Zapraszam do Sopotu, Warszawy, Krakowa i Poznania. Tym razem cykl 20wykładów na www.20wykladow.pl" - czytamy na jego profilu.

d2z2mie

Jak myślicie, czy Łukaszowi uda się też zaprosić Lady Gagę do swojej kawalerki?

(fot. Facebook)
Źródło: (fot. Facebook)
(fot. Facebook)
Źródło: (fot. Facebook)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2z2mie
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2z2mie