Trwa ładowanie...

Łukasz Jakóbiak odpadł już z "Indie Express"? Zdradziło go jedno zdjęcie

Vloger złamał regulamin TVN? Wystarczyła chwila nieuwagi.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Łukasz Jakóbiak odpadł już z "Indie Express"? Zdradziło go jedno zdjęcieŹródło: AKPA
d3edmqj
d3edmqj

Już we wrześniu na antenie TVN zadebiutuje 2. edycja "Azja Express". Uczestnikami "Indie Express" zostali: Marta Wierzbicka, Michał Piróg, Antoni Pawlicki, Stanisław Karpiel-Bułecka, Zuzanna Bijoch, Tymon Tymański, Dorota Gardias oraz Joanna Przetakiewicz z partnerującym jej Łukaszem Jakóbiakiem.

Wszystko wskazuje jednak na to, że ta ostatnia para niedawno zakończyła już swoją przygodę w programie. Vloger opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym, jak sam napisał, jedzie samochodem na jedną z imprez w Warszawie. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w tym czasie Jakóbiak powinien jeszcze brać udział w telewizyjnym wyścigu po Indiach.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Przypomnijmy, że w lutym 2016 roku, podczas realizacji 1. edycji "Agent - Gwiazdy", swoim powrotem do kraju pochwalił się w internecie jeden z uczestników - Rafał Maślak. Szybko okazało się, że jego zachowanie było niezgodne z umową, którą wcześniej podpisał z TVN-em. Producentom zależało bowiem na tym, aby nie zdradzić przebiegu programu, zanim pojawi się on na antenie. Jak informował wówczas "Fakt", stacja postanowiła wyciągnąć surowe konsekwencje i domagała się od modela odszkodowania w wysokości 250 tys. zł. Zaskoczony Maślak próbował się bronić, obiecując ograniczenie swoich działań w internecie. Sprawa ostatecznie rozeszła się po kościach. Czy teraz będzie tak samo?

d3edmqj

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3edmqj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3edmqj