Trwa ładowanie...
ycipk-2v7qli

Łukasz Darłak chce wygryźć z pracy dziennikarza TVN. "Bardzo mi to odpowiada"

Łukasz Darłak był jednym z najbarwniejszych uczestników "Big Brothera". Psycholog ma ambicje, by zrobić karierę w mediach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Łukasz Darłak
Łukasz Darłak (East News)
ycipk-2v7qli

"Big Brother" jest prawdziwą wylęgarnią celebrytów. W najnowszej edycji reaktywowanego reality-show nikt już nie ukrywał, że przyszedł do programu, by zdobyć sławę. Kilku z uczestników rzeczywiście ma spory potencjał medialny. Jednym z nich jest Łukasz Darłak. Psycholog z Rzeszowa wzbudzał w domu Wielkiego Brata sporo kontrowersji. Szybko stał się bohaterem tabloidów i portali plotkarskich. Ambicje chłopaka sięgają jednak o wiele dalej. Darłak pragnie zostać dziennikarzem. Marzy mu się ciepła posadka w TVN.

- Nie ukrywam, że czułem się jak ryba w wodzie podczas tygodnia medialnego w domu Wielkiego Brata. Prowadziłem wtedy pogodę i wychodziło mi to świetnie. Posada Bartka Jędrzejaka w "DD TVN" bardzo mi odpowiada. Chciałbym, żeby jego kariera poszła w górę, a ja wtedy będę mógł wejść na jego miejsce - powiedział w rozmowie z Pomponikiem.

Okazuje się, że celebryta ma spore szanse spełnić swoje marzenia. Ponoć władze stacji chcą odświeżyć format, w którym od dłuższego czasu nic się nie zmieniło. Specjalny segment modowy ma dostać zwyciężczyni programu, Magda Wójcik. Może Darłak też ma szansę?

ycipk-2v7qli
Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2v7qli

ycipk-2v7qli
ycipk-2v7qli