Trwa ładowanie...

Łukasz Darłak chce wygryźć z pracy dziennikarza TVN. "Bardzo mi to odpowiada"

Łukasz Darłak był jednym z najbarwniejszych uczestników "Big Brothera". Psycholog ma ambicje, by zrobić karierę w mediach.

Łukasz Darłak chce wygryźć z pracy dziennikarza TVN. "Bardzo mi to odpowiada"Źródło: East News
d42igk0
d42igk0

"Big Brother" jest prawdziwą wylęgarnią celebrytów. W najnowszej edycji reaktywowanego reality-show nikt już nie ukrywał, że przyszedł do programu, by zdobyć sławę. Kilku z uczestników rzeczywiście ma spory potencjał medialny. Jednym z nich jest Łukasz Darłak. Psycholog z Rzeszowa wzbudzał w domu Wielkiego Brata sporo kontrowersji. Szybko stał się bohaterem tabloidów i portali plotkarskich. Ambicje chłopaka sięgają jednak o wiele dalej. Darłak pragnie zostać dziennikarzem. Marzy mu się ciepła posadka w TVN.

- Nie ukrywam, że czułem się jak ryba w wodzie podczas tygodnia medialnego w domu Wielkiego Brata. Prowadziłem wtedy pogodę i wychodziło mi to świetnie. Posada Bartka Jędrzejaka w "DD TVN" bardzo mi odpowiada. Chciałbym, żeby jego kariera poszła w górę, a ja wtedy będę mógł wejść na jego miejsce - powiedział w rozmowie z Pomponikiem.

Okazuje się, że celebryta ma spore szanse spełnić swoje marzenia. Ponoć władze stacji chcą odświeżyć format, w którym od dłuższego czasu nic się nie zmieniło. Specjalny segment modowy ma dostać zwyciężczyni programu, Magda Wójcik. Może Darłak też ma szansę?

d42igk0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42igk0