Trwa ładowanie...

Lucyfer: Możliwy piąty sezon serialu. Producenci mają już kilka pomysłów

Serial “Lucyfer” może otrzymać piąty sezon. Choć do oficjalnego potwierdzenia przez Netfliksa jeszcze daleko, to producenci przyznają że mają kilka pomysłów na nowe odcinki i są gotowi do działania.

Share
Lucyfer: Możliwy piąty sezon serialu. Producenci mają już kilka pomysłów
Źródło: Netflix
d1t29dn

Lucyfer: Możliwy piąty sezon serialu

"Lucyfer" został uratowany przez Netfliksa po tym, jak FOX zrezygnował z serialu po trzech sezonach. Fani prosili o kontynuację i się doczekali.

Choć Netflix nie ujawnia wyników oglądalności czwartego sezonu “Lucyfera”, to internauci mają pozytywne wrażenia. Nie umknęło to uwadze producentów, Joe Hendersona i Ildy Modrovich. Przyznają, że chcą zrobić coś nowego - mają kilka pomysłów, a nawet gotową scenę.

- Mamy wiele ekscytujących pomysłów, a jeden w szczególności, na przywrócenie Lucyfera z piekła i rozpoczęcie niesamowitego piątego sezonu. Spędziliśmy sporo czasu, zagłębiając się w to, jaki może być. Mamy nawet pierwszą scenę, która jest jedną z moich ulubionych. To jedna z lepszych rzeczy, na które kiedykolwiek wpadliśmy - mówił Henderson.

d1t29dn

- Naprawdę próbujemy nadać mu całkiem nowy kierunek. Jeśli wszyscy myślą o jednej rzeczy, my staramy się pomyśleć o czymś tak szalonym i nieszablonowym, jak to tylko możliwe, żeby nie znudzić ani widza, ani samych siebie - powiedziała Modrovich.

Bardzo dobrze została odebrana przez fanów postać Ewy, którą gra Inbar Lavi. Producenci również doceniają współpracę z nią i jej umiejętności aktorskie. Modrovich wyznała, że na nią też mają pomysł, ale nie zdradziła szczegółów. - Kiedy na to wpadliśmy, stwierdziliśmy "O Boże, to jest szalone". Im dłużej o tym rozmawialiśmy, tym bardziej nam się wydawało, że to jest genialne - dodała.

Nowe odcinki serialu "Lucyfer" są dostępne na platformie Netflix od 8 maja.

d1t29dn

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1t29dn
d1t29dn