Trwa ładowanie...
Lucky: "To nieprawda, że chcę się wypromować na Rafale Maślaku"

Lucky: "To nieprawda, że chcę się wypromować na Rafale Maślaku"

Share
d107yd5

Rafał Maślak wystąpił w klipie piosenki "Mimochodem".

- Niektórzy odebrali to tak, że chcę się wypromować na Rafale. Część kobiet myśli, że wzięłam go, bo jest przystojny. Pod teledyskiem jest sporo hejtów. Piszą je zazdrosne kobiety. Chodziło mi o postać, która jest pozytywna, a on właśnie taki jest. Wstaje rano, nagrywa cały czas dla ludzi, ładuje ich tą energią i dlatego chciałam go wziąć do teledysku, chciałam, żeby on również pokazał, że ja też jestem osobą pozytywną - mówi Lucky agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

d107yd5

W teledysku Lucky i Rafał Maślak obejmują się i tulą. Wokalistka przyznaje, że bardzo lubi się z Misterem Polski, podkreśla jednak, że sceny były po prostu odgrywane, a na planie panowała luźna atmosfera.

- To nie wygląda tak, jak w filmach, że tu się całują, tutaj obmacywanie jakieś. Ludzie właśnie wychwytują tylko, że tu go dotknęła, ten ją dotknął tam. To tak wcale nie wygląda. To jest taka chwila, gdzie kamera to akurat ujmuje. My się bardzo dużo śmialiśmy. Nie było między nami skrępowania. Nie wiem natomiast, jak on zareagował no to w domu, jak zareagowała na to jego dziewczyna - mówi piosenkarka.

Premiera klipu odbyła się 8 lipca.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d107yd5

Podziel się opinią

Share
d107yd5
d107yd5