Trwa ładowanie...
29-03-2012 13:54

"Luck": Dariusz Rosati o nagich piersiach córki

"Luck": Dariusz Rosati o nagich piersiach córki
dfk1gft
dfk1gft

[

]( http://www.fakt.pl )
Co tam węgiel, miedź czy sól! Największym bogactwem naturalnym naszego kraju jest uroda Polek. I kto jak kto, ale były minister spraw zagranicznych, Dariusz Rosati (66 l.), potrafi to docenić. - Jestem dumny z córki - odważnie deklaruje.

dfk1gft

W rozmowie z Faktem tata aktorki zwierza się, że kibicuje Weronice (28 l.), która własną piersią upomina się o to, by świat docenił nasze "złoża naturalne".

Weronika Rosati od lat robi karierę aktorską. Ale dotąd nigdy nie pokazała wszystkich swych atutów. Dopiero hollywoodzka produkcja z wielkimi gwiazdami w obsadzie okazała się być dla Weroniki warta jej wdzięków.

W jednej ze scen amerykańskiego serialu "Luck" córka ministra pręży się naga w pościeli, ubrana jedynie... w naszyjnik.

– Córka uprzedziła mnie wcześniej, że wystąpi w scenie rozbieranej – opowiada w rozmowie z Faktem Dariusz Rosati.

dfk1gft

– Nie musiała mnie pytać o zgodę, bo ma już 28 lat i sama decyduje o swoim życiu – dodaje i nie ukrywa, że zaimponowało mu, że w sprawach kariery wciąż pyta ojca o radę.

Rosati filmu z udziałem swej Weroniki jeszcze nie widział, ale jak sam zaznaczył, zdaje sobie sprawę, że rozbieranie się jest od czasu do czasu częścią zawodu aktorskiego.

– Jestem bardzo dumny z córki i szczęśliwy, że zagrała w świetnej hollywoodzkiej produkcji w towarzystwie znanych aktorów – przyznaje Rosati.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Poczytaj więcej o serialach

dfk1gft
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfk1gft