Trwa ładowanie...

Lucelia Santos, czyli serialowa Niewolnica Isaura skończyła 60 lat

Podbiła serca polskich widzów tytułową rolą w kultowej telenoweli "Niewolnica Isaura". Lucelia Santos, nagrywając serial, miała zaledwie 18 lat. Od jego premiery minęło 41 lat, ale fani nigdy o niej nie zapomnieli.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Lucelia Santos, czyli serialowa Niewolnica Isaura skończyła 60 latŹródło: East News
dchgtex

"Niewolnica Isaura" i jej burzliwa historia miłosna przyciągały przed ekrany rzesze widzów. Co prawda brazylijska telenowela nie miala wówczas dużej konkurencji z racji skromnego programu telewizyjnego, jednak do dzisiaj kojarzona jest z wielkimi emocjami. W maju 1985 roku ekranowa para, czyli Lucelia Santos i Rubens de Falco, zostali zaproszeni z wizytą do Krakowa, gdzie powitały ich tłumy fanów. Santos wspominała tę podróż przez długi czas.

East News
Źródło: East News

Lucelia Santos po debiucie w młodym wieku, na dobre zadomowiła się w show-bizensie, grając zarówno w serialach, jak i produkcjach kinowych. Do dzisiaj artystka pojawia się na deskach teatru, który jest jej wielką pasją.

Uśmiechnięta, ciepła, zdystansowana do sławy - Santos nie jest kapryszącą celebrytką. Ceni sobie prywatność, bierze udział w akcjach charytatywnych.

Lucelia Santos właśnie skończyła 60 lat, a ma figurę, której mogłaby pozazdrościć jej niejedna 30-latka. Nigdy jednak nie wzięła udziału w wyścigu do wiecznej młodości. Nie poddała się operacjom plastycznym, które w świecie show-biznesu uchodza za normę.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dchgtex
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dchgtex