Trwa ładowanie...

"Love Island. Wyspa miłości": Maciek i Oliwa się rozstali? Usunęli wspólne zdjęcia

Dzięki "Love Island. Wyspa miłości" kilku uczestnikom udało się odnaleźć miłość. Jednak uważni fani dostrzegli, że w związku Maćka i Oliwii nie dzieje się najlepiej.

Share
"Love Island. Wyspa miłości": Maciek i Oliwa się rozstali? Usunęli wspólne zdjęciaŹródło: Instagram.com
d14oj88

Maciek i Oliwia trafili na siebie dzięki udziałowi w polskiej edycji "Love Island. Wyspa miłości". Byli parą, która najszybciej zapałała do siebie uczuciem. Zakochanym udało się nawet dostrzec do finału programu.

Początkowo widzowie nie wierzyli w ich miłość. Niektórzy twierdzi, że Oliwia wykorzystuje Maćka, by zgarnąć wygraną w programie. Z powodu zasianych wątpliwości para przechodziła przez kilka kryzysów na hiszpańskiej wyspie. Jednak ostatecznie miłość to zwyciężyła.

ZOBACZ TAKŻE: "Love Island. Wyspa miłości": Oliwia i Maciek na miłosnym zakręcie

Maciek i Oliwia finalnie nie wygrali programu, jednak po jego zakończeniu kontynuowali swój związek. Spędzali ze sobą jak najwięcej czasu w towarzystwie najbliższych. W ich relacji zaczęło się jednak psuć, od momentu, gdy Oliwia wyjechała do Londynu. Ze strony Maćka padło kilka niemiłych komentarzy pod zdjęciami modelki. Po pewnym czasie wszystkie alarmy ucichły, a uczestniczka "Love Island. Wyspa miłości" udostępniła romantyczny post. Zapewniła internautów, że między nią a Maćkiem wszystko jest w porządku.

Ostatnio jednak uważni fani zauważyli, że Oliwia usunęła wszystkie zdjęcia z Maćkiem. Modelka poinformowała również, że planuje powrót do Polski. Jedna z internautek postanowiła wykorzystać sytuację, zapytała, czy finalistka programu zamierza spotkać się ze swoim ukochanym.

"Może" - odpowiedziała zwięźle Oliwia.

Czy związek Oliwki i Maćka przeżywa kolejny kryzys?

d14oj88
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14oj88
d14oj88