Trwa ładowanie...
d26yiqy

Lorenzo Brino nie żyje. Dziecięcy aktor miał zaledwie 21 lat

Zmarł Lorenzo Brino, dziecięcy aktor, znany przede wszystkim z serialu "Siódme niebo". Zginął w wypadku samochodowym. Miał zaledwie 21 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lorenzo Brino, dziecięcy aktor, miał 21 lat
Lorenzo Brino, dziecięcy aktor, miał 21 lat (Instagram.com)
d26yiqy

Lorenzo Brino urodził się 21 września 1998 r. Grał w amerykańskim serialu "Siódme niebo" od 2001 r. - wtedy ruszył 3. sezon. Występował w nim w roli Sama Camdena do samego końca, czyli 11. sezonu (2007 r.). Razem z nim grał jego brat bliźniak, Nikolas, który wcielał się w postać Davida Camdena. Obaj wystąpili łącznie w 138 odcinkach. Produkcja była emitowana w polskiej telewizji, na kanałach RTL 7, TVP 1, TVP 3 i TVS.

Brino zginął w wypadku samochodowym 9 marca w rejonie San Bernardino, niedaleko Los Angeles. Podczas prowadzenia pojazdu w godzinach nocnych stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w słup. Zginął na miejscu. Jednak informacja dopiero teraz trafiła do mediów.

Zdjęcie z celebracji emisji 150. odcinka "Siódmego nieba" z 2003 r. Na zdjęciu od lewej: David Gallagher, bliźniaki Lorenzo and Nikolas Brino, Catherine Hicks, Stephen Collins and Beverley Mitchell Getty Images
Zdjęcie z celebracji emisji 150. odcinka "Siódmego nieba" z 2003 r. Na zdjęciu od lewej: David Gallagher, bliźniaki Lorenzo and Nikolas Brino, Catherine Hicks, Stephen Collins and Beverley Mitchell (Getty Images)

"Strata mojego ukochanego siostrzeńca pozostawiła wyrwę w moim sercu. Bóg potrzebował innego Anioła i wziął Ciebie. Proszę, pilnuj swojej mamy i taty. Ty, siostra Mimi, bracia, Antonio, Zachary i Nikolas... Masz tam świetną robotę" - napisała w pożegnalnym liście ciocia aktora Janet Brino. Jego treść przytoczył portal tmz.com.

d26yiqy

Lorenzo Brino zmarł w wieku 21 lat. Rola w "Siódmym niebie" była jego jedyną karierze.

Wideo wspominające Brino wrzucił do sieci jego przyjaciel.

d26yiqy

Podziel się opinią

Share
d26yiqy
d26yiqy