Trwa ładowanie...
d4a2aip

"Lombard w Beverly Hills": co sławni i bogaci przynoszą do lombardu?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Lombard w Beverly Hills": co sławni i bogaci przynoszą do lombardu?
(CBS Reality)
d4a2aip

Lombard nie zawsze musi kojarzyć się z zastawianiem przedmiotów, gdy ich właściciel nie ma już co do garnka włożyć. W pełnym luksusu i blichtru Beverly Hills do lombardu przychodzą sławni i bogaci, aby sprzedać pamiątki po gwiazdach, rekwizyty filmowe, czy nietrafione prezenty w postaci drogocennej biżuterii.

Czarujący i charyzmatyczny Yossi Dina jest właścicielem "The Dina Collection" - miejsca, gdzie pojawia się elita Hollywood po to, by ubić interes. W programie "Lombard w Beverly Hills" Yossi odkryje przed Wami fascynującą kolekcję pamiątek, wyjątkowej biżuterii i dzieł sztuki.

W 1. sezonie programu w rękach Yossiego i jego olśniewających asystentek znajdzie się żeliwny klucz, którym posługiwał się światowej sławy iluzjonista Harry Houdini. Widzowie będą mogli także zobaczyć wyjątkowy obraz stworzony przez samego Michaela Jacksona. Do lombardu przyniesiony zostanie bodajże najważniejszy rekwizyt z filmu o legendarnym Jamesie Bondzie - pistolet, w którym zamiast nabojów kryje się mnóstwo hollywoodzkich opowieści.

d4a2aip

Już wkrótce przekonacie się na własne oczy się, że w ofercie "The Dina Collection" znajduje się gitara Jimiego Hendrixa z własnoręcznym podpisem artysty, kostiumowa biżuteria Marylin Monroe, a także nóż z filmu "Krzyk" z metką prosto z horroru. Szczególne miejsce zajmuje prawdopodobnie najsłynniejszy filmowy palec wszechczasów... z filmu "ET"!

Zaglądajcie do słynnego "Lombardu w Beverly Hills" na CBS Reality już od 6 stycznia w dni powszednie o godzinie 21:00 i 21:30 (podwójne odcinki).

d4a2aip

Podziel się opinią

Share
d4a2aip
d4a2aip