Trwa ładowanie...

Liszowska rezygnuje z wielkich pieniędzy! Odrzuciła intratne propozycje TVP

Share
Liszowska rezygnuje z wielkich pieniędzy! Odrzuciła intratne propozycje TVP
Źródło: newspix.pl
d1q7yt8

Joanna Liszowska jest zasypywana propozycjami pracy. Jednak na razie kaprysi i wszystkie odrzuca. Choć jak dowiedział się Fakt, niektóre oferty opiewały na setki tysięcy złotych.

Najpierw Liszowska podziękowała TVP 2 za propozycję poprowadzenia u boku Huberta Urbańskiego (46 l.) drugiej edycji ”Bitwy na głosy”. Według naszych informacji, miała zarabiać tam 12 tys. złotych za odcinek, co łącznie dałoby jej 120 tysięcy. Ta sama stacja chciała następnie, by aktorka dołączyła do programu rozrywkowego "Kocham Cię, Polsko", zmieniając tam Katarzyne Zielińską (33 l.) lub Marzenę Rogalską (42 l.). I znowu kuszono ją wysoką stawką. Za cały sezon w tym show na konto gwiazdy wpłynęłoby aż 225 tys złotych, czyli 15 tysięcy za każdy z odcinków. Ale po
negocjacjach Liszowska ponownie odmówiła.

Nie jest tajemnicą, że mąż Joanny, szwedzki biznesmen Ola Serneke (41 l.), jest milionerem, więc akurat o finanse aktorka nie musi się martwić. Jednak Liszowska otwarcie twierdziła, ze nie zamierza rezygnować z kariery po urodzeniu dziecka. Czyżby zmieniła zdanie? Nic podobnego. Jak udało nam się ustalić, poza telewizyjną Dwójką o Liszowską od jakiegoś czasu stara się także Polsat. Włodarze tej stacji mają nadzieję, że uda im się zwerbować artystkę do nowego programu "Tylko taniec", gdzie zasiadłaby w jury.

d1q7yt8

Widać oferta musiała bardzo zainteresować Joannę, skoro odrzuciła wszystkie inne. Czyżby organizatorzy polsatowskiego show zaproponowali gwieździe jeszcze większe pieniądze, które skuszą ją do podpisania kontraktu?

(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)
(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

[

]( http://www.fakt.pl )

d1q7yt8

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Cezary Pazura z 3-letnią córeczką. ZDJĘCIA

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1q7yt8

Podziel się opinią

Share
d1q7yt8
d1q7yt8