Life is Wild: Z Manhattanu do Afryki

Life is Wild: Z Manhattanu do Afryki
Źródło zdjęć: © CW Network

24.11.2008 15:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowe życie można rozpocząć tylko w Południowej Afryce! Sprawdź, jak nowojorskie mieszczuchy poradzą sobie w afrykańskim buszu! Najnowsza propozycja kanału Hallmark - serial Z Manhattanu do Afryki w każdą niedzielę od 14 grudnia o 21:00.

Życie Katie (Leah Pipes) i Chase'a (K’Sun Ray) zmieniło się wraz ze śmiercią ich matki. Po dwóch latach ich ojciec weterynarz Danny Clark (D.W. Moffett) ponownie się ożenił. Rodzina powiększyła się o trzech członków: Jo – nową żonę (Stephanie Niznik), zbuntowanego nastolatka Jesse'ego (Andrew St. Jones) i siedmiolatkę o imieniu Mia (Mary M. Mouser).

Danny czuje, że w Nowym Jorku nie zdoła uwolnić się od przeszłości i zbudować trwałej, kochającej się rodziny. Podejmuje bardzo kontrowersyjną i niezrozumiałą dla dzieci decyzję. Postanawia przeprowadzić się z całą rodziną do Południowej Afryki i zająć się leczeniem afrykańskich zwierząt.

Clarkowie wyjeżdżają na nieznany kontynent, by zamieszkać w pensjonacie byłego teścia Danny'ego – Arta (David Butler).

Posiadłość jest niebanalna, ale dość zaniedbana. Wiszące na ścianach odcięte głowy dzikich zwierząt nie robią dobrego wrażenia na siedmiolatce Mii. Dziewczynka musi pokonać wstręt i strach, i przyzwyczaić się do nowych okoliczności.

Katie tęskni za matką, a jedenastoletni Chase już od pierwszych dni omal nie pada ofiarą dzikiego zwierzęcia.

Jednak najwięcej problemów wychowawczych stwarza syn Jo – dojrzewający młodzieniec Jesse. Chłopak jest wściekły na ojczyma, szczerze nienawidzi nowego miejsca... i ewidentnie wykazuje pociąg do, niedozwolonych w jego wieku, używek.

Wszystkie dzieci ciężko przeżywają opuszczenie Nowego Jorku. W Afryce odcięte są od przyjaciół, świata, jaki znały do tej pory, a nawet... od swobodnego korzystania z telefonu. Z czasem jednak przyzwyczajają się do nowego środowiska, a Danny wierzy, że kiedyś będą mu wdzięczne za to niezwykłe doświadczenie...

Clarkowie zaczynają dostrzegać piękno afrykańskiej przyrody, zachwycają się pięknymi widokami i bliskością dzikich zwierząt. Poznają ich obyczaje, uczą się, jak bezpiecznie poruszać się po nieznanych terenach oraz jak żyć w zgodzie z dzikimi mieszkańcami Afryki.

Uczą się nowej kultury i tutejszych zwyczajów. Poznają nowych przyjaciół i przeżywają pierwsze młodzieńcze fascynacje...

Ale czy na pewno Południowa Afryka to dobre miejsce na rozpoczęcie nowego życia i szczęśliwe życie rodzinne? Danny i Jo będą musieli stawić czoła wielu wyzwaniom...

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także