Lidia Sadowa spodziewa się kolejnego dziecka. Pokazała ciążowy brzuszek

Lidia Sadowa ma duży powód do radości. Niebawem znów zostanie mamą!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lidia Sadowa znów zostanie mamą
Lidia Sadowa znów zostanie mamą (ONS.pl)
WP

Lidia Sadowa dała się poznać szerszemu gronu widzów najpierw grając w "Barwach szczęścia", a później w komediowym hicie "Ranczo". Nieczęsto jednak wypowiadała się o swoim życiu prywatnym. W 2014 r. aktorka wyszła za mąż za Huberta Benedykciuka, a już rok później para witała na świecie pierwszego syna. Sadowa, mimo dużych zmian w życiu prywatnym, nie zdecydowała się na dłuższą przerwę od pracy. Grała wówczas w "Ranczu" i na szczęście mogła liczyć na przychylność całej ekipy.

- W "Ranczu" o tym, że spodziewam się dziecka, powiedziałam jeszcze na etapie pisania scenariusza. Takie sytuacje są trudne dla ekipy i reżysera, ale oni tę wiadomość zaakceptowali, w dodatku otoczyli mnie opieką na planie. Dni zdjęciowych miałam sporo, pracowałam jeszcze na 3 tygodnie przed porodem. (...) Nie byłam pewna, czy skończymy te zdjęcia. Ale mój synek był grzeczny, poczekał - zapewniała w rozmowie z "Tele Tygodniem" aktorka.

Od niedawna wiadomo już, że artystka po raz kolejny zostanie mamą i spodziewa się drugiego dziecka. Ostatnio pojawiła się na charytatywnej imprezie Polskiego Radia "Choinki Jedynki" i od razu zwróciła uwagę fotoreporterów. Sukienka, jaką założyła na tę okazję, doskonale podkreślała ciążowy brzuszek dumnej mamy. Serdecznie gratulujemy!

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP