Lidia Kopania na długo zapamięta swój występ. Schodząc ze sceny, kręciła głową

Lidia Kopania na scenie "Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję!"
Lidia Kopania na scenie "Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję!"
AKPA

19.02.2022 21:06, aktual.: 19.02.2022 21:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Występ na żywo zawsze jest wyzwaniem, nawet dla największych wyjadaczy scenicznych. Czy Lidię Kopanię zjadł stres? Na pewno nie zaliczy tego występu do udanych.

W sobotę odbyły się polskie eliminacje do konkursu Eurowizji. Wśród artystów pragnących reprezentować nasz kraj znalazła się także Lidia Kopania.

W 2009 roku reprezentowała już Polskę na Konkursie Eurowizji, który wówczas odbywał się w Moskwie. Zajęła wtedy dalekie 12. miejsce i nawet nie dostała się do finału.

– Sam moment występu był niesamowity, piękny. A potem doszła jeszcze reakcja publiczności... Ludzie docenili to, że ja naprawdę się starałam i zrobiłam wszystko to, co zrobić mogłam - mówiła potem.

Lidia nie zaliczy tego występu do udanych
Lidia nie zaliczy tego występu do udanych

W tym roku postanowiła zawalczyć o drugą szansę i z numerem "Why does it hurt" wystąpiła w programie na żywo "Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję!". Niestety to nie był jej najbardziej udany występ w karierze. Problemy zaczęły się już na początku, gdy Lidia zaczęła bardzo nieczysto.

Jej mina zdradzała, że Kopania sama dobrze wiedziała, że jej nie poszło. Po początkowej porażce nie umiała się podnieść przez resztę piosenki. Gdy numer się skończył, Lidia zeszła ze sceny, kręcąc głową.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (49)
Zobacz także