"Licencja na wychowanie": Fraszyńska ma nową pracę

"Licencja na wychowanie": Fraszyńska ma nową pracę
Źródło zdjęć: © AFP

18.07.2011 13:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )
* Nikt nie przypuszczał, że tak to się skończy. Kiedy w ramach rewolucji w "Tańcu z gwiazdami" z programem pożegnała się Beata Tyszkiewicz, zaczęły się spekulacje, kto zastąpi aktorkę w jury. Nikt jednak nie trafił.*

Jak bowiem dowiedział się Fakt, TVN zdecydował się zatrudnić Jolantę Fraszyńską (43 l.). To ogromne zaskoczenie!

Po zwolnieniu zasłużonej jurorki, która poszła w ślady prowadzącej show Katarzyny Skrzyneckiej (41 l.) i swojego kolegi zza jurorskiego stołu Zbigniewa Wodeckiego (61 l.), od razu rozkręciła się giełda nazwisk jej potencjalnych następczyń. O Fraszyńskiej jednak nikt nie myślał. Jak się okazuje – nikt, poza producentami „Tańca z gwiazdami”. To prawdziwa sensacja. O aktorce ostatni raz było głośno przed trzema miesiącami, kiedy TVP 2 zdecydowała o zdjęciu z anteny serialu „Licencja na wychowanie”, którego Fraszyńska była gwiazdą. Z kolei jej najbardziej znaną rolą jest Monika Zybert z „Na dobre i na złe” – również w Dwójce. Z TVN nigdy do tej pory jej nie wiązano.

Doświadczeń Fraszyńskiej z rozrywkowymi programami nie można uznać ani za bogate, ani za udane. Aktorka dotychczas wzięła udział tylko w „Jak oni śpiewają”. Z show Polsatu musiała zrezygnować bardzo szybko. Wycofała się z występów przez chorobę już po trzecim odcinku. Z kolei z tańcem aktorka zetknęła się bardzo szybko, bo już jako sześciolatka zaczęła występować w zespole taneczno-wokalnym w swoich rodzinnych Mysłowicach.

Teraz będzie musiała sobie przypomnieć dziecięce pląsy, by godnie zastąpić w jury „Tańca z gwiazdami” Beatę Tyszkiewicz. Czy jej się to uda?

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

[

STOCZYŁY SIĘ NA DNO! CO SIĘ STAŁO Z TYMI SŁODKIMI BLIŹNIACZKAMI?! ]( http://teleshow.wp.pl/blizniaczki-olsen-skonczyly-25-lat-6026604625773185g )
[

CAŁA PRAWDA O ŻYCIU I ŚMIERCI BENNY’EGO HILLA ]( http://teleshow.wp.pl/nie-zapomniane-seriale-the-benny-hill-show-6026604689347201g )
[

PORAŻKI IDOLI SPRZED LAT. CO Z NICH WYROSŁO? NIE UWIERZYCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/ktos-dzis-jeszcze-pamieta-tych-aktorow-6034034267705985g )
[

NIEDALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI ]( http://film.wp.pl/najseksowniejsze-matki-i-corki-duzego-ekranu-6025273914229377g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także