Trwa ładowanie...

Letnie Przesilenie w Zatoce Sztuki Beach Club, czyli Wielkie Beach Party na otwarcie sierpnia

Share
Letnie Przesilenie w Zatoce Sztuki Beach Club, czyli Wielkie Beach Party na otwarcie sierpnia
Źródło: mat. prasowe
d1x1ss2

Dj Adamus - od 1993 pracował w opolskich rozgłośniach radiowych (Radio Prokolor, Radio Park, Radio Plus, Radio Ole). Karierę muzyczną rozpoczął w Opolu w 1996 jako gitarzysta zespołu 3K, z którym wygrał przegląd "100 godzin" i w katowickim studio nagrał płytę EneDue wydaną przez wytwórnię W Moich Oczach. Z 3K zdobył też GRAND PRIX na festiwalu Antena Polska Le Printemps de Bourges w 1997, co zaowocowała trasą koncertową na terenie Francji. Od 2000 skupił swoje działania na polskiej scenie klubowej. W 2004 roku wystąpił gościnnie w musicalu Romeo i Julia.

Wspólnie z Mafia Mike są założycielami projektu Wet Fingers, który wsławił się przebojami "Hi-Fi Superstar", opartym na samplach piosenki "Hi-Fi" grupy Wanda i Banda, "Nu Limit", opartym na utworze instrumentalnym Kombi "Bez ograniczeń" (jednoznacznie kojarzącym się z czołówką programu 5-10-15) oraz nowej wersji hitu Małgośka z repertuaru Maryli Rodowicz.

Wet Fingers (DJ Adamus i Mafia Mike) wystąpił na Bydgoszcz Hit Festiwal, na Stokłosaliach 2011 oraz na Letniej Scenie Eski w Legionowie. Dwukrotnie występował przed DJ Tiësto: w 2009[8] i 2010 roku. Zespół Wet Fingers był współtwórcą ścieżki dźwiękowej do filmu "Sala Samobójców". Utwór "Turn Me On" promował ten film. W 2012 duet skomponował utwór "Love Step Dub", który został wykorzystany w filmie "Big Love".

d1x1ss2

W 2013 pracował nad oprawą muzyczną finału gali Fryderyki 2013. W tym samym roku roku rozpoczął współpracę z finalistką pierwszej edycji programu X- Factor, Adą Szulc. Muzycy wydali wspólnie płytę "1000 miejsc", której premiera odbyła się 11 listopada. Od 2013 został też koordynatorem stowarzyszenia Europa Plus w województwie opolskim. Wraz z Ygorem Przebindowskim zajmował się oprawą muzyczną programu Kuby Wojewódzkiego. W latach 2014-2015 był również jurorem czterech edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo, emitowanego w telewizji Polsat.

30 sierpnia 2014 roku zaprezentował kompozycje, stanowiące oprawę muzyczną ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Impreza odbyła się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wydarzenie było transmitowane na żywo w ponad 168 krajach. W 2015 gościnnie wystąpił w filmie Wkręceni 2, gdzie wcielił się w rolę dj-a.

Dj Mibro - rodowity Gdańszczanin, aktywnie działający na Trójmiejskim rynku klubowym od ponad 8 lat. Miłośnik ciepłych odmian muzyki House, rezydent Sopockiego Dream Clubu i Zatoki Sztuki Beach Clubu. Coraz częściej jego sety można usłyszeć w klubach całej Polski. Preferuje nowatorskie rozwiązania Dvs i prace na gramofonach. Cechują go szybkie i spójne mixy.

Ania Karwan - jest wokalistką mającą na swoim koncie współpracę m.inn. z Moniką Brodką (współkompozycja piosenki "Miałeś być"), Sidneyem Polakiem (współkompozycja piosenki "Stop Global Experiment"). Jej nieprzeciętne umiejętności wokalne i barwa głosu zostały docenione przez Edytę Górniak, Anię Dąbrowską, Katarzynę Cerekwicką i Andrzeja Piasecznego, co zaowocowało wspólną pracą podczas licznych sesji nagraniowych.

d1x1ss2

Wokalistkę można usłyszeć w piosence tytułowej serialu "Hela w opałach" emitowanego przez stację TVN. Ania nagrała również kilka utworów zamieszczonych na soundrack'u filmu "Świadek Koronny" w tym piosenkę finałową pt. "Nie przypadkiem" do tekstu Andrzeja Piasecznego, duet z Pawłem Małaszyńskim pt."Love Catch" oraz przejmujące wokalizy do utworu "Israel Walk on the Roof".

Obecnie Ania współpracuje m.in z Pinnawelą - w najnowszym projekcie Pauliny Przybysz, z którą nagrała wspólnie piosenkę "Are u sure" na płytę "Soulahili". Można ją usłyszeć w najnowszym filmie Bruce'a Parramore pt. "Kochaj i tańcz" oraz w jazzowej balladzie "Such a day" skomponowanej przez Jana Komara do filmu "Na kredyt". Jest również współkompozytorem muzyki do spektaklu "Ostatni Żyd w Europie".

Sobota 06.08 / Zatoka Sztuki / wstęp wolny

(fot. mat. prasowe)
Źródło: (fot. mat. prasowe)
d1x1ss2

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1x1ss2
d1x1ss2