Trwa ładowanie...
ycipk-43i5jf

Łepkowska krytykuje Kożuchowską: "To próba wyciskania cytryny, w której nie ma już kropli soku"

Scenarzystka największych serialowych hitów słynie z ostrych wypowiedzi i krytykowania gwiazd. Na jej czarnej liście znalazły się m.in. gwiazdy pierwszej edycji "Azja Express" czy Dorota Wellman. Tym razem Ilona Łepkowska skrytykowała Małgorzatę Kożuchowską.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ilona Łepkowska i Małgorzata Kożuchowska
Ilona Łepkowska i Małgorzata Kożuchowska (East News)
ycipk-43i5jf

Królowa polskich seriali jest autorką m.in. "Klanu", "Barw szczęścia" czy "M jak miłość". Gwiazdą tej ostatniej produkcji była Małgorzata Kożuchowska. Odejście aktorki, która przez 11 lat wcielała się w postać Hanki Mostowiak, wywołało spore zamieszanie. Zrezygnowała ona z roli w najpopularniejszym polskim serialu, by zaangażować się w inne projekty. Obecnie gra Natalię Boską w "Rodzinka.pl" i Monikę Borecką w "Drugiej szansie". Poczynania zawodowe aktorki postanowiła skomentować była szefowa - Ilona Łepkowska.

"Małgosię bardzo lubię. Ale szkoda mi jej, powiem szczerze. Angażowaliśmy ją do "M jak miłość" jako aktorkę teatralną, jedną z ulubionych aktorek Jerzego Jarockiego. Serial w pewnym momencie zaczął jej ciążyć. I ja to rozumiałam. Rozumiem też, że gdy była w ciąży, przestała grać w teatrze, ale mam wrażenie, że ona już teraz nie chce do tego teatru wrócić. Gra kolejny sezon "Drugiej Szansy", choć to próba wyciskania cytryny, w której nie ma już kropli soku" - powiedziała Łepkowska w rozmowie z "Show".

Jak oceniacie obecne poczynania zawodowe Małgorzaty Kożuchowskiej? Aktorka dobrze postąpiła rezygnując z roli w "M jak miłość"?

ycipk-43i5jf
ONS.pl
Podziel się
Ilona Łepkowska East News
Podziel się

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

ycipk-43i5jf

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-43i5jf

ycipk-43i5jf
ycipk-43i5jf