Rozrywka"Lekcja Stylu": Kwaśniewska błysnęła metką. I to nie na butach!

"Lekcja Stylu": Kwaśniewska błysnęła metką. I to nie na butach!

"Lekcja Stylu": Kwaśniewska błysnęła metką. I to nie na butach!
Źródło zdjęć: © newspix.pl

18.07.2011 09:35, aktual.: 25.11.2013 12:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )

Jak się już wydało na naszyjnik parę złotych, to głupio, żeby nikt tego nie zauważył. Dlatego bylibyśmy ostatnimi, którzy wypominaliby pani prezydentowej Kwaśniewskiej, że na przyjęciu u Leszka Millera (65 l.) paradowała z wielką metką przy szyi. Pani prezydentowo, tak też jest ładnie! I brawo za odwagę w kreowaniu nowych trendów w modzie.

To nowa moda na warszawskich salonach. I na pewno nie urąga żadnym światowym modowym standardom, gdyż lansuje ją ikona stylu Jolanta Kwaśniewska (56 l.). Jak biżuteria na imprezę, to koniecznie z metką. I to taką, że widać z daleka. Być może chodzi o pokazanie, ile się „ma” na sobie. Bo gdy metki nie widać, niewprawne oko nie jest w stanie ocenić, ile co jest warte. A tak, wystarczy spojrzeć na szyję prezydentowej i wszystko jasne!

Wcześniej Jolanta Kwaśniewska lansowała już ometkowane buty, te jednak chyba niezbyt się przyjęły. Bo przecież trudno zajrzeć pod podeszwę i dojrzeć cenę butów na niższym obcasie.

Jolanta Kwaśniewska postanowiła się także pochwalić wieczorową torebką. Tu metka nie była potrzebna, bo widnieje wielki napis z nazwą firmy. Wystarczy sprawdzić na stronie internetowej i już wiadomo, że to z najnowszej kolekcji. Kosztuje ponad 500 złotych...

Obraz
© (fot. newspix.pl)
Obraz
© (fot. newspix.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także