Trwa ładowanie...
30-12-2015 14:58

"Lekarze": Katarzyna Bujakiewicz wciąż nie może o tym zapomnieć

Share
"Lekarze": Katarzyna Bujakiewicz wciąż nie może o tym zapomniećŹródło: AKPA
dlme32d

Katarzyna Bujakiewicz miała niedawno okazję odwiedzić Maroko. Okazuje się, że nie była to pierwsza wizyta aktorki w tym kraju. Chociaż teraz zachęca do wyjazdów w tamte rejony, poprzednią podróż nie do końca wspomina miło. Dlaczego?

Po raz pierwszy Bujakiewicz odwiedziła Maroko kilkanaście lat temu. Wówczas jednak nie mogła zwiedzić zbyt wiele. Ze względu na charakterystyczny wygląd prawie nie opuszczała hotelu i nie mogła swobodnie poruszać się po ulicach.

- Byłam z koleżanką blondynką, robiłyśmy takie zamieszanie, byłyśmy tak czymś nowym dla nich, że się nie dało, że to było wręcz niebezpieczne - mówi Katarzyna Bujakiewicz agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

dlme32d

Po raz kolejny aktorka wybrała się do Maroka jesienią tego roku, aby wraz z Justyną Steczkowską, Weroniką Książkiewicz i Omeną Mensah wziąć udział w sesji zdjęciowej dla Omenaa Foundation. Zdjęcia wykonane przez Marcina Sudera wykorzystane zostały w charytatywnym kalendarzu, z którego dochód zostanie przeznaczony na budowę szkoły w Ghanie. Aktorka zauważyła zmiany, jakie zaszły w kraju, w którym już raz gościła.

- Wypytałam oczywiście przewodnika i mi wszystko opowiedział, że tam się po prostu zmienił król w którymś momencie i trochę zmienił ustrój panujący w Maroku - mówi Bujakiewicz.

Zdjęcia do sesji realizowane były m.in. w Legzirze, Marrakeszu i Essaouirze. Podczas tygodniowego pobytu aktorka nie miała zbyt dużo czasu na zwiedzanie, przyznaje jednak, że zachwyciła się Marokiem.

- Jest to super miejsce, żeby pojechać na wakacje, zobaczyć trochę inną kulturę. Można bezpiecznie wszędzie pojechać, m.in. na surfing za nieduże pieniądze - twierdzi.

dlme32d

Premiera kalendarza miała miejsce 8 grudnia 2015 roku.

dlme32d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlme32d
dlme32d