"Lekarze" jesienią w TVN. Jaki będzie nowy serial?

"Lekarze" jesienią w TVN. Jaki będzie nowy serial?
Źródło zdjęć: © AFP

08.03.2012 15:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zagraniczne seriale medyczne cieszą się w Polsce dużą popularnością, nic dziwnego, że już niedługo doczekamy się rodzimej produkcji tego typu. Trwają zdjęcia do serialu *"Lekarze" - opowieści rozgrywającej się w środowisku medycznym, pełnej ciekawych przypadków zdrowotnych i... miłosnych.*

Alicja (Magdalena Różczka)
zostaje zmuszona rozpocząć nowy rozdział swojego życia. Porzuca Warszawę i wyjeżdża do Torunia, gdzie w klinice prowadzonej przez Elżbietę Bosak (Danuta Stenka)
ma szansę na zawodowy rozwój. W nowym mieście Alicja poznaje pełnych pasji lekarzy - wszyscy walczą nie tylko ze śmiercią, ale także własnymi słabościami i codziennymi problemami. Jest wśród nich dwójka przyjaciół - chirurg Maks i pielęgniarka Sylwia.

"Maks jest lekarzem z powołania, który wie czego oczekuje od życia. Jest bardzo zdolny, więc wszystko przychodzi mu z łatwością. To rozbrajający szczerością typ lekkoducha" - mówi Paweł Małaszyński o swojej roli.

"Sylwia uwielbia go i zawsze broni kiedy trzeba" - dodaje na temat duetu Katarzyna Bujakiewicz.

W serialowym szpitalu zagrają również Jacek Koman, Wojciech Zieliński, Agnieszka Więdłocha oraz Marcin Perchuć. Wszyscy zgodnie zapewniają, że odbyli fachowe konsultacje, by wiarygodnie wypaść w rolach chirurgów, anestezjologów i innych specjalistów. W każdym z piętnastu odcinków zobaczymy bowiem autentyczne przypadki medyczne, spotykane na co dzień w polskich szpitalach. Z pewnością ucieszy to wszystkich fanów medycznych seriali.

"Grałem już policjantów i bandytów, ale to zawód lekarza wymaga bycia nieprawdopodobnym twardzielem. Nie mógłbym wykonywać tego zawodu, ale cieszę się, że mogę go grać" - powiedział Szymon Bobrowski, którego zobaczymy w roli ginekologa.

"Lekarzy" będzie można oglądać w jesiennej ramówce TVN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także