Trwa ładowanie...
14-09-2012 17:36

"Lekarze": 3. odcinek już w poniedziałek, 17 września

"Lekarze": 3. odcinek już w poniedziałek, 17 wrześniaŹródło: TVN
d2epaqc
d2epaqc

To do trzeciego odcinka zostały nagrane pierwsze ujęcia serialu *„Lekarze”. Powstały nad brzegiem Wisły, gdzie Alicja uprawiała jogging. Ekipa wstała bladym świtem, by nakręcić piękne zdjęcia z panoramą Torunia. Wówczas padł pierwszy klaps. A co się wydarzy w tym odcinku?*

Alicja wciąż ma problemy z Ordą. Lekarz robi wszystko, aby jej zaszkodzić. Tym razem oskarża ją o to, że faworyzuje jednych pacjentów kosztem innych. Chodzi o sprawę chłopca po przeszczepieniu, który nie chce brać leków, aby – spędzając czas w szpitalu – odciążyć swoją rodzinę.

Alicji i Maksowi udaje się załatwić dla Karolka dofinansowanie z fundacji dla zdolnej młodzieży. Do szpitala zostaje też przywieziony więzień – mężczyzna tak cierpiał z powodu nowotworu, że zdecydował się połknąć kotwicę, aby trafić na oddział.

W Toruniu pojawia się ponownie Krzysztof Florczyk. Chce nakłonić byłą narzeczoną do powrotu do stolicy, oferując jej staż specjalizacyjny z transplantologii w warszawskim szpitalu. Maksowi udaje się podstępem umówić z Alicją.

Czy to będzie randka stulecia? Jaką decyzję podejmie dziewczyna w sprawie stażu i swojego związku z Krzysztofem?

d2epaqc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2epaqc