Trwa ładowanie...
10-04-2008 11:58

Lekarz z serialu 'Chirurdzy' stworzy perfumy

Lekarz z serialu 'Chirurdzy' stworzy perfumyŹródło: www.image.net
d4fbhc3
d4fbhc3

Znany amerykański aktor Patrick Dempsey podpisał umowę z Avon Products, Inc dotyczącą stworzenia prze niego zestawu perfum dla mężczyzn - podały wirtualnemedia.pl

Kosmetyki wymyślone przez odtwórcę roli doktora Shepherda w serialu "Chirurdzy"pojawią się na rynku pod koniec roku.

Podpisując umowę z Avon, Patrick Dempsey po raz pierwszy wkroczył w świat przemysłu kosmetycznego. Aktor będzie uczestniczył w każdym etapie powstawania perfum sygnowanych jego nazwiskiem.

- Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością współpracy z Patrickiem - aktorem o ogromnym dorobku, który zyskał szeroką popularność dzięki swojej autentyczności, charyzmie i stylu - przyznała Andrea Jung, prezes i główny dyrektor wykonawczy Avon Products, Inc.

d4fbhc3

- Jesteśmy pod wielkim wrażeniem jego dokonań nie tylko na planie, ale i w innych obszarach - dodała.

Na decyzję Patricka Dempseya o związaniu się z Avon spory wpływ miał na pewno fakt, że w firmie jako globalny dyrektor kreatywny ds. kategorii kosmetyki kolorowe pracuje jego żona Jillian, specjalistka w dziedzinie makijażu gwiazd.

- Mojej żonie bardzo podoba się współpraca z Avon, więc ja też cieszę się z tej możliwości - stwierdził Dempsey.

- Ta firma nie tylko dociera do najdalszych zakątków świata z najwyższej jakości kosmetykami, ale również daje kobietom możliwość uzyskania niezależności ekonomicznej i cieszy się reputacją największego filantropa wśród firm dzięki działalności Fundacji Avon - zaznaczył.

Perfumy stworzone przy udziale Patricka Dempseya i firmowane jego nazwiskiem pojawią się w sklepach już w listopadzie tego roku w USA, a na początku 2009 roku w innych krajach.

d4fbhc3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fbhc3