Trwa ładowanie...

Ledwo się skończył, a już wraca. Polsat zapowiada 11 sezon "Przyjaciółek"

Dobra wiadomość dla fanów "Przyjaciółek". Wiosną poznamy ich dalsze losy!

Share
Ledwo się skończył, a już wraca. Polsat zapowiada 11 sezon "Przyjaciółek"
Źródło: Instagram.com
d1nccxy

"Przyjaciółki" są niewątpliwym hitem Polsatu. Lody czterech przebojowych, doświadczonych życiem kobiet śledzą miliony widzów już przez dziesięć sezonów. Chwilę po tym, jak zakończyła się jubileuszowa seria, twórcy mieli niespodziankę dla fanów. Serial wróci na antenę już niebawem.

Jak poinformował "Super Express", widzowie mają na co czekać. Już w przyszłym roku zobaczą kolejny, 11 sezon hitowego serialu. Dyrektor programowa stacji, Nina Terentiew, zapowiedziała, że nowe odcinki będą miały premierę już wiosną. Będzie można je obejrzeć w czwartki o 21.00. Jesteście ciekawi dalszych losów serialowych przyjaciółek?

Aktorki zdają sobie sprawę, że fanów interesuje wszystko, co dzieje się wokół ich ulubionych bohaterek. Dlatego też są z nimi w stałym kontakcie i w mediach społecznościowych często dzielą się ciekawostkami zza kulis. Ostatnio, m.in. na Instagramie Joanny Liszowskiej podziękowały za wspólne oglądanie i potwierdziły informacje o kolejnej serii. - Byle do wiosny! - piszą. Będziecie czekać?

d1nccxy

Podziel się opinią

Share
d1nccxy
d1nccxy