Trwa ładowanie...

Lea Michele urodziła. Pochwaliła się zdjęciem dziecka

Gwiazda "Glee" powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Wiemy, jakie imiona jemu nadała.

Share
Lea Michele urodziła. Pochwaliła się zdjęciem dziecka
Źródło: Getty Images
d4gq8no

Lea Michele zyskała popularność za sprawą serialu muzycznego o grupie dzieciaków ze szkoły średniej, których wiele dzieli, ale łączy miłość do śpiewania. Od końca emisji "Glee" minęło już 5 lat. W tym czasie w życiu aktorki zaszły spore zmiany.

Po tragicznej śmierci jej chłopaka Cory'ego Monteitha w 2013 r., z którym grała w "Glee", aktorka pogrążyła się w żałobie. Dopiero 3 lata temu w jej życiu znowu zagościła miłość. Jest nim Zandy Reich, szef firmy odzieżowej AYR, którego poślubiła w 2019 r.

Zobacz: Prawdziwy baby boom. One zostaną mamami

Na początku maja gwiazda podzieliła się radosną nowiną. Ostatnie tygodnie ciąży upłynęły Lei Michele pod znakiem letnich przyjemności nad brzegiem oceanu. Fani aktorki mogli podziwiać jej ciążowe kształty.

d4gq8no

Para doczekała się pierwszego potomka. 20 sierpnia na świat przyszedł chłopiec o imionach Ever Leo. Gwiazda dopiero kilka dni później podzieliła się na Instagramie wzruszającym zdjęciem z "małym lwem".

Wygląda na to, że aktorka stara się chronić prywatność swojego dziecka. Fani Lei Michelle z pewnością będą czekać na kolejne wieści z macierzyńskiego frontu.

d4gq8no

Podziel się opinią

Share
d4gq8no
d4gq8no