Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na romantycznym wyjeździe. Doszło do zaręczyn?

Laura i Karol poznali się dzięki programowi, ale nie... dzięki "ekspertom"
Laura i Karol poznali się dzięki programowi, ale nie... dzięki "ekspertom"
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Basia Żelazko

01.08.2022 14:42, aktual.: 01.08.2022 15:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nastrojowe wieczory, klimatyczne miasto, czas tylko we dwoje... Laura i Karol podzielili się zdjęciami z bajkowego weekendu. Przy okazji wydało się, z kim się przyjaźnią!

Historia Laury i Karola jest naprawdę niezwykła. Zgłosili się do programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", by eksperci dobrali im drugie połówki w "miłosnym eksperymencie". Niestety, "specjaliści" nie zauważyli, że Laura i Karol są sobie pisani. Połączyli ich w pary z kompletnie nieodpowiednimi osobami, co naturalnie zakończyło się rozwodami.

Na szczęście Karol pewnego dnia zdobył się na odwagę i sam napisał do Laury. Po kilku miesiącach zamieszkali razem i dziś są już nierozłączni. Co jakiś czas fani dopytują ich o zaręczyny, ale póki co zakochani nie zdradzają, jak rozwija się ta relacja.

Teraz opublikowali zdjęcia z minionego weekendu, od widoku których ich obserwatorom na pewno zrobi się ciepło na sercach. Widzimy na nich odwiedziny w Bydgoszczy oraz na toruńskiej klimatycznej starówce. "Nie odkładaj marzeń, odkładaj na marzenia" - dopisali przy fotografiach. Followersi zadają sobie teraz jedno pytanie: czy podczas tego wyjazdu padło to najważniejsze pytanie?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co ciekawe, również w ten weekend odwiedzili inną parę ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Byli gośćmi Anety i Roberta, poznali ich małego synka. Fani całej czwórki byli wniebowzięci i zgodnie twierdzili w sekcji komentarzy, że to dwie najsympatyczniejsze pary w historii programu.

Najwięcej komentarzy jednak dotyczyło zdjęcia Karola, który trzymał na kolanach małego Mieszka. Wszyscy przyznali, że jest mu z dzieckiem do twarzy. Zgadzacie się?

Laura i Karol u Anety i Roberta z ich synkiem Mieszkiem
Laura i Karol u Anety i Roberta z ich synkiem Mieszkiem© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także