Trwa ładowanie...
dak0mgz

Larry King stracił dwoje dzieci. Wydał oświadczenie

Larry King stracił córkę i syna w przeciągu kilku tygodni. Zdradził, jaka była przyczyna ich śmierci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Larry King z córką Chaią
Larry King z córką Chaią (Getty Images)
dak0mgz

Brytyjski dziennikarz Larry King stracił dwoje dzieci w przeciągu kilku tygodni. Andy King zmarł nagle w wieku 65 lat. Trzy tygodnie później zmarła jego siostra Chaia King. Miała 51 lat. Larry King po raz pierwszy wydał oświadczenie na temat ich śmierci. Zamieścił post na Facebooku, w którym napisał:

"Z wielkim żalem i złamanym sercem ojca potwierdzam, że ostatnio odeszło dwoje moich dzieci, Andy King i Chaia King. Oboje byli dobrymi ludźmi i będzie ich bardzo brakowało".

Dziennikarz zdradził, jaka była przyczyna śmierci jego dzieci: "Andy zmarł niespodziewanie na atak serca 28 lipca, a Chaia zmarła 20 sierpnia, krótko po tym, jak zdiagnozowano u niej raka płuc. Strata ich wydaje się tak nie w porządku. Żaden rodzic nie powinien chować swoich dzieci".

dak0mgz

Chaia była córką Larry'ego Kinga z małżeństwa z Alene Akins. Andy był synem Alene, którego King adoptował. King i Akins pobrali się w 1961 r. i rozwiedli w 1963 r. W 1967 znów wzięli ślub i rozwiedli się ponownie w 1972 r.

Rak płuc - zabójca numer 1

Larry King (86 l.) jest weteranem radia i telewizji. Przeprowadził ponad 40 tys. wywiadów, m.in. z Margaret Thatcher, Madonną, Monicą Lewinsky, Michaelem Jordanem czy Michaiłem Gorbaczowem.

Jego życie uczuciowe było burzliwe. Ma jeszcze syna Larry'ego Kinga Jr. z małżeństwa z Annette Kaye oraz dwóch synów Cannona i Chance'a z Shawn King, z którą rozwiódł się w 2019 r. po 22 latach małżeństwa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dak0mgz

Podziel się opinią

Share
dak0mgz
dak0mgz