Trwa ładowanie...
d3508b7

Lana Del Rey na Kraków Live Festival 2017. Kiedy Koncert? Po ile bilety?

Lana Del Rey zagra na tegorocznym Kraków Live Festival. Słynna wokalistka wystąpi jako sobotnia headlinerka imprezy. To wielka gratka dla fanów artystki. Wiele wskazuje na to, że piosenkarka zaprezentuje w Polsce materiał ze swojej najnowszej płyty, która niebawem ma mieć swoją premierę. Kiedy dokładnie wystąpi Lana Del Rey? Czy są jeszcze bilety na to wydarzenie?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Lana Del Rey
Lana Del Rey (Materiały prasowe)
d3508b7

Koncert Lany Del Rey na Kraków Live Festival 2017 będzie jedną z nielicznych okazji, by zobaczyć w tym roku artystkę w Europie. Obecnie amerykańska wokalistka przygotowuje się do premiery swojej najnowszej płyty. Data jej wydania nie jest jeszcze znana. Wiadomo natomiast, że album będzie nosić nazwę "Lust for Life". Wiele wskazuje na to, że materiał z tego wydawnictwa zostanie zaprezentowany podczas letniego koncertu w Krakowie.

Informacja o występie Lany Del Rey na Kraków Live Festival została ogłoszona w poniedziałek 10 kwietnia. Artystka pojawi się na scenie w sobotę 19 sierpnia. Tym samym dołącza ona do grona headlinerów tegorocznej edycji imprezy. Prócz Lany Del Rey na Kraków Live Festival 2017 na pewno wystąpią również alt-J oraz Ellie Goulding.

Lana Del Rey urodziła się 21 czerwca 1985 roku w Nowym Jorku. Sławę zyskała przed sześcioma laty za sprawą intrygującego singla „Video Games” i towarzyszącego mu teledysku, który błyskawicznie stał się viralem. Twórczość Lany Del Rey wyróżnia się brzmieniem wystylizowanym na retro. W muzyce artystki daje wyczuć się klimat przywodzący na myśl popkulturę lat 50-tych, 60-tych, który zgrabnie miesza się ze współczesnymi brzmieniami.

d3508b7

Do tej pory Lana Del Rey wydała 5 albumów. Do jej najsłynniejszych przebojów zalicza się "Born to Die", "Blue Jeans" oraz "Summertime Sadness".

Wciąż są dostępne bilety na koncert Lany Del Rey w Polsce. Jednodniowa wejściówka kosztuje 199 złotych. Dwudniowy karnet to wydatek rzędu 359 złotych. Bilety dostępne są na oficjalnej stronie festiwalu.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3508b7

Podziel się opinią

Share
d3508b7
d3508b7