Trwa ładowanie...

"Lajk Czart"i "J&B Show" - wiosenne nowości w 4fun.tv

Share
"Lajk Czart"i "J&B Show" - wiosenne nowości w 4fun.tv
Źródło: AKPA
dxq5yo8

W marcu br. kanał 4fun.tv wprowadzi na antenę dwa nowe programy: “Lajk Czart” prowadzony przez nową twarz kanału Kasię Burzyńską oraz “Lajk Czart”. Stacja dzięki wiosennej ofercie chce stać się najpopularniejszym kanałem muzycznym.

W pierwszej nowości - liście przebojów “Lajk Czart” znajdą się przeboje wybrane przez widzów drogą głosowania na stronie internetowej stacji oraz za pomocą aplikacji na fan page’u 4fun.tv na Facebooku. W programie prezentowane będą też najpopularniejsze filmiki w sieci. Listę poprowadzi Katarzyna Burzyńska, która dołączy do zespołu stacji od marca br.

Kolejną premierą będzie rozrywkowy program „J&B Show”, wypełniony pastiszami popularnych teledysków. Poprowadzą go Jacek Januszko oraz Bożydar, którzy do tej pory parodiowali znane formaty telewizyjne w programie „Polska Top Lista”. Jak już informowaliśmy, od lutego parodie w “Polskiej Top Liście” zostały zastąpione zabawnymi komentarzami na temat prezentowanych w liście teledysków.

dxq5yo8

Wiosną popołudniowe pasmo „Top 10” zostanie przekształcone w “Top 20” i razem z sobotnią listą przebojów “Top Tygodnia” wydłużone do dwóch godzin. Program obok Jacka Januszko prowadzić będzie także Kasia Burzyńska. W nowej ramówce zabraknie natomiast “Dance Listy”.

- Nowa ramówka odzwierciedla strategię stacji, mającą na celu wzmocnienie pozycji 4fun.tv na rynku telewizji muzycznych. Liczę, że dzięki wprowadzonym zmianom utrzymamy tendencję wzrostową i w niedługim czasie w segmencie kanałów muzycznych 4fun.tv będzie stacją pierwszego wyboru - mówi Sławek Rucel, channel manager 4fun.tv.

W 2011 roku 4fun.tv zajął drugie miejsce wśród stacji muzycznych z udziałem w rynku na poziomie 0,28 proc. Liderująca Viva Polska miała jednak sporo więcej, bo 0,57 proc. udziału.

Wiosennej ofercie programowej 4fun.tv towarzyszyć będzie zmieniona oprawa graficzna, zgodna w aktualnymi trendami.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. 4funTV)
Źródło: (fot. 4funTV)

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

dxq5yo8

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g ) * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

dxq5yo8

Podziel się opinią

Share
dxq5yo8
dxq5yo8