Trwa ładowanie...

Ladie's Jazz Festival - ZAZ wraca do Polski

Share
Ladie's Jazz Festival - ZAZ wraca do Polski
Źródło: mat. prasowe
d4arvyn

10 listopada 2014 ukazała się nowa płytą ZAZ. Krążek nosi tytuł „Paris”. Na albumie znajdują się między innymi duety ZAZ z wielkim Charlesem Aznavourem i gwiazdą zeszłorocznego Ladies' Jazz Festival Nikki Yanofsky. W studiu wspomógł artystkę legendarny producent Quincy Jones (współpracujący na stałe z Nikki Yanofsky).

Amerykanin jest pod wielkim wrażeniem głosu Francuzki, czemu niejednokrotnie dał wyraz. „Ona ma prawdziwie bluesowy głos”– mówił Quincy. Piosenki na „Paris” ZAZ nagrała z towarzyszeniem big bandu. „Czuć energię każdego muzyka. Wprost nie da się usiedzieć” – zapewnia piosenkarka. Płyta to mieszanka jazzu, folku, francuskiej chanson, tanga. Zawiera w większości interpretacje utworów poświęconych stolicy Francji (m.in. Charlesa Trenet, Léo Férré'a).

Artystka jest niezwykle popularna w naszym kraju. Jej pierwsza płyta pokryła się podwójną platyną, druga sprzedała się na całym świecie w nakładzie 1,5 miliona egzemplarzy, a w Polsce zyskała tytuł złotej. Podobnie jest z jej trzecim krążkiem "Paris" - już teraz lśni złotem, a to przecież dopiero pierwsze miesiące jego sprzedaży. Co będzie trasie po Ladies' Jazz Festival Prezentuje?

d4arvyn

Trzy koncerty, na których ZAZ z zespołem po raz pierwszy prezentujące swój najnowszy album w Polsce na żywo! Do tego oczywiście przeboje z poprzednich płyt! Gorąco zapraszamy: Ladies' Jazz Festival po raz drugi w tym samym roku? Na dziesięciolecie można, nieprawdaż?

24 listopada 2015, Warszawa, Hala Koło, godzina 20:00 (bilety 160 i 180zł)
25 listopada 2015, Wrocław, Hala Orbita, godzina 20:00 (bilety 100-250zł)
26 listopada 2015, Gdynia Arena, godzina 20:00 (bilety 100-250zł)

Bilety już do nabycia w całej Polsce oraz na portalach biletowych od 3-go września!

(fot. mat. prasowe)
Źródło: (fot. mat. prasowe)
d4arvyn

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4arvyn
d4arvyn