Trwa ładowanie...

La La Poland, czyli Polska i Polacy w krzywym zwierciadle satyry

Cykl "La La Poland” to absurdalna podróż w głąb niezwykłej krainy znanej, jako La La Poland, z jej wszystkimi śmiesznostkami i powagą, grozą i urokiem, błazenadą i powabem… Odcinek 1. już 26 grudnia o godz. 22:10 w TVP2, natomiast na odcinek 2. zapraszamy 29 grudnia o godz. 22:00.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

La La Poland, czyli Polska i Polacy w krzywym zwierciadle satyryŹródło: Materiały prasowe
d4lfseo

Wraz z bohaterami – kręconych techniką filmową – humorystycznych filmów, scenek, ujęć oraz skeczy przeniesiemy się do niezwykłego świata La La Poland. Spotkamy się z nie asertywną Panią Irenką i jej niespodziewanymi wigilijnymi gośćmi, odwiedzimy Pana Karola, który jak co roku organizuje Wigilię dla swoich przyjaciół, pośpiewamy najlepsze przeboje w jedynym w swoim rodzaju teleturnieju „Jaka to śpiewka”. Nie zabraknie też sylwestrowego wydania teleturnieju "Rodzinniada”, a także sylwestrowej imprezy u Pana Karola…

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Przede wszystkim jednak dotkniemy ambicji i marzeń zwykłego, szarego mieszkańca La La Poland. Przyjrzymy się sprawom, które stoją za jego narodową dumą. La La Poland bowiem to światowe mocarstwo i gospodarcza potęga, "pierwszy eksporter ziemniaków na Europę Wschodnią i cykorii na rynki azjatyckie, największy eksporter żyrandoli i stolarki otworowej”, a jego obywatele to naród predestynowany do szczególnych zadań, choć targany spiskami i wichrami historii.

d4lfseo

La La Poland to także jedyne takie miejsce na ziemi, gdzie dwie, identyczne nuty potrafią zabrzmieć zupełnie inaczej.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

W programie wystąpią aktorzy warszawskich teatrów, a także twórcy Kabaretu na Koniec Świata: Iza Dąbrowska, Paweł Koślik, Sebastian Stankiewicz, Olga Sarzyńska, Wojciech Solarz, Robert Majewski, Maciej Makowski, Agata Wątróbska, Zuza Grabowska, Monika Mariotti, Michalina Sosna, Mateusz Rusin, Krzysztof Szczepaniak i Michał Meyer.
Reżyseria Wawrzyniec Kostrzewski.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4lfseo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lfseo
d4lfseo