Kyra Sedgwick nokautuje konkurencję

Kyra Sedgwick nokautuje konkurencję
Źródło zdjęć: © TNT Network

13.09.2007 22:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Finał kolejnego, trzeciego już sezonu policyjnego serialu "The Closer" ustanowił rekord oglądalności amerykańskiej telewizji kablowej przyciągając przed telewizory ponad 9 milionów widzów.

To czwarty tegoroczny sukces serialu opowiadającego o pracy nietuzinkowej pani naczelnik oddziału policji w mieście aniołów. Poza nominacją do EMMY (wyniki już 16.09) i Złotym Globem, którego w tym roku za pracę na planie otrzymała główna aktorka, Kyra Sedgwick seria "The Closer" ustaliła kablowy rekord frekwencyjny otwierając trzeci rozdział sagi w czerwcu z widownią równą 8.8 miliona.

Teraz wynik ten został poprawiony o ponad 400 tysięcy widzów, bowiem dokładnie 9,2 miliona abonentów płatnego kanału TNT zobaczyło zakończenie jednogłośnie okrzykniętego przez krytyków i widzów najlepszego trzeciego sezonu produkcji.

Wynik ten gwarantuje serialowi tytuł najchętniej oglądalnego serialu w komercyjnej sieci kablowej w historii amerykańskiej telewizji.

"Trudno wyobrazić sobie lepszą ścieżke, od tej, po której stąpa obecnie 'The Closer'" powiedział Steve Koonin, prezes Turner Entertainment Networks, do której należy kanał TNT. "Rekordowe wyniki oglądalności zarówno wśród starszych, jak i młodych widzów, znakomite recenzje oraz najbardziej prestiżowe wyróżnienia oznaczają jedno - 'The Closer' ustanowił nowe standardy w przemyśle telewizyjnym!"

Mimo finału nie jest to koniec przygód naczelnik Brendy Johnson. Poza przedłużeniem produkcji o nowy, czwarty piętnasto-odcinkowy sezon, serial powróci na antenę stacji 3. grudnia z dwoma nowymi odcinkami sagi, które oficjalnie zostaną dołączone do wydania DVD trzeciej serii "The Closer".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także