Trwa ładowanie...
08-03-2012 17:21

"Kyle XY": Atmosfera wokół bohatera zagęszcza się

"Kyle XY": Atmosfera wokół bohatera zagęszcza sięŹródło: SciFi Universal
d45bven
d45bven

Niebawem kończy się emisja pierwszego sezonu serialu *"Kyle XY". Jednak nie znika on z anteny SciFi Universal i wszystkie fanki przystojnego Matta Dallasa będą mogły znowu podziwiać jego niewątpliwie zabójcze spojrzenie.*

Kyle (w tej roli bożyszcze nastolatek - Matt Dallas)
to niezwykły nastolatek. Od reszty rówieśników nie tylko odróżnia go brak pępka, ale także niezwykłe zdolności, które posiada i których nikt nie jest w stanie wyjaśnić.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,27355,title,Kyle-XY,serial.html )**

d45bven

Po długich poszukiwaniach odpowiedzi na zagadki przeszłości Kyle w końcu staje twarzą w twarz z Adamem Baylinem - człowiekiem, który być może zna odpowiedzi na dręczące go pytania. Z pomocą Adama, Kyle zaczyna powoli zdawać sobie sprawę z tego, kim jest i do czego może być zdolny. Kyle zrządzeniem losu, trafia z powrotem na łono rodziny Tragerów, którą opuścił. Teraz, pod czujnym okiem Toma Fossa, musi nauczyć się umiejętnego wykorzystywania swoich niezwykłych zdolności oraz tego, jak starannie ukrywać je przed rodziną, która za wszelką cenę stara się sprawić, by Kyle był normalnym nastolatkiem.

Tymczasem członkowie rodziny Tragerów borykają się z problemami. Po odejściu Kyle’a, Nicole staje się przygnębiona i porzuca pracę, a Stephen musi zrobić wszystko, by ją zastąpić. Lori wciąż nie wie, dlaczego Declan utrzymuje taki duży dystans i unika jej, a Josh ciągle sprawia kłopoty...

Niebezpieczeństwo wzrasta kiedy tajemnicza korporacja MADACORP, wynajmuje tajemniczą dziewczynę i zleca jej polowanie na Kyle’a. Dziewczyna staje się nie tylko częścią życia i świata Kyle’a, ale wkracza również w życie całej rodziny Tragerów, narażając wszystkich jej członków na ogromne ryzyko.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,27355,title,Kyle-XY,serial.html )**

Co grozi Kyle’owi i rodzinie Tragerów? Czy Kyle nauczy się wreszcie postępowania z kobietami? Czy uda mu się zrozumieć siebie? Odpowiedzi już niebawem - tylko na SciFi Universal.

Podwójne odcinki drugiego sezonu serialu "Kyle XY" emitowane będą od 11 marca w każdą niedzielę od 21:00.

d45bven
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45bven