Trwa ładowanie...

Kwaśniewska pisze poradnik dla mężczyzn

Kwaśniewska pisze poradnik dla mężczyznŹródło: Press Photo Center
d4hkcej

[

]( http://www.fakt.pl )

d4hkcej

Jolanta Kwaśniewska postanowiła pomóc polskim mężczyznom. Pisze dla nich poradnik.

Polscy mężczyźni mają niechlubną opinią najgorzej ubranych w Europie. Na szczęście Jolanta Kwaśniewska (55 l.) wie, nie tylko, dlaczego tak się dzieje, ale i jak temu zaradzić.

– Mężczyznom jest znacznie trudniej. Dlatego właśnie piszę dla nich książkę, która powinna ukazać się jeszcze na jesieni – zdradziła nam była pierwsza dama. Jakich więc zamierza udzielić Polakom rad?

– Będę pokazywała, jak dobrać skarpety do butów, ile powinien wystawać mankiet spod marynarki, na jakiej wysokości powinien kończyć się krawat i że nie można chodzić w spodniach garniturowych bez paska – wylicza Kwaśniewska. Prezydentowa uważa jednocześnie, że młode pokolenie coraz lepiej czuje trendy. – Wielu młodych Polaków świetnie wygląda. Mają doskonałe wyczucie kolorów – wyjaśnia. Z kogo więc mężczyźni mogą brać przykład?

– Olivier Janiak jest absolutnym trendsetterem. Zawsze glamour wygląda Kuba Wesołowski – twierdzi Kwaśniewska. Nie ma jednak wątpliwości, że królem męskiej mody jest Aleksander Kwaśniewski. – Mój mąż jest największym trendsetterem w Polsce. Gdyby miał tantiemy za wylansowanie niebieskich koszul, byłby miliarderem – mówi z dumą.

d4hkcej

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Agnieszka Dygant nie wraca do pracy

d4hkcej
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hkcej