Trwa ładowanie...

Kurzajewscy pokażą swój dom

Kurzajewscy pokażą swój domŹródło: Agencja Mazur
d2qhy36
d2qhy36

[

]( http://www.efakt.pl )

d2qhy36

Dzięki programowi "Zacisze gwiazd" widzowie będą mieli okazję gościć w domu parę popularnych prezenterów - Paulinę i Macieja Kurzajewskich.

Gospodarze „Kawy czy herbaty” zgodnie twierdzą, że dom to dla nich coś więcej niż fundamenty i mury.

– Dla mnie dom to nie tylko budynek, ale przede wszystkim atmosfera i emocje. Ważne jest też, aby każdy z domowników mógł mieć w nim prawo do prywatności. Nasz dom jest tak urządzony, abyśmy z chęcią do niego wracali po pracy. Postaraliśmy się też o to, by był bezpieczną przestrzenią dla naszych chłopców – opowiada nam Paulina.

Dziennikarka tak urządziła dom, że dominują w nim jasne barwy. – W Polsce przez tak wiele miesięcy jest szaro, smutno i ponuro, więc chociaż dom powinien być przytulny. Dlatego nasz dom ma duże okna, jest w nim dużo bieli, kremu, karmelowo-śmietankowych kolorów. Jestem dumna z wystroju mojej kuchni. Jest duża, ma drewniane białe meble i wielki stół – mówi Paulina Kurzajewska.

Dziennikarska para dba o to, by każdy domownik miał swoje obowiązki. – Dom to nie muzeum, każdy może w nim robić co zechce. Warunek jest jeden – potem po sobie musi posprzątać – zaznacza gwiazda.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Tak się kochają w serialach!

d2qhy36

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qhy36