Trwa ładowanie...
d3o9sel

Kurski ogłasza pierwszą gwiazdę Sylwestra TVP. W Zakopanem wystąpi zwyciężczyni Eurowizji Junior

Zwycięstwo Roksany Węgiel w konkursie Eurowizji Junior sprawiło, że zainteresował się nią prezes TVP. Jacek Kurski oświadczył, że młoda gwiazdka będzie jedną z artystek występujących podczas Sylwestra w Zakopanem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jacek Kurski przygotowuje Sylwestra w Zakopanem
Jacek Kurski przygotowuje Sylwestra w Zakopanem (East News, Fot: Andrzej Iwańczuk)
d3o9sel

Choć Roksana Węgiel ma zaledwie 13 lat, już może pochwalić się wieloma sukcesami. Jej kariera zaczęła się jesienią 2017 roku, kiedy to wzięła udział w pierwszej edycji programu "The Voice Kids". Obdarzona niesamowitym głosem dziewczynka trafiła do drużyny Edyty Górniak. Szybko zdobyła uznanie jurorów i publiczności, a w konsekwencji wygrała telewizyjne show.

Wraz ze swoją mentorką nagrała później piosenkę promującą hitową animację "Hotel Transylwania 3". Teledysk do utworu cały czas cieszy się popularnością w sieci, a Roksana stała się prawdziwą idolką młodzieży.

Teraz o uzdolnionej nastolatce znów usłyszała cała Polska. Węgiel wygrała Eurowizję Junior 2018. Piosenką "Anyone I Want To Be" podbiła serca widzów na całym kontynencie. Sukces dziewczynki został dostrzeżony przez Jacka Kurskiego, który napisał na Twitterze, że Roksana będzie gwiazdą zbliżającego się wielkimi krokami Sylwestra TVP2.

- Roksana Węgiel, która wygrała Eurowizję Junior 2018 - wystąpi również na #SylwesterMarzeń TVP2 Zakopanem - ogłosił Kurski.

Myślicie, że Roksana Węgiel zostanie nową gwiazdą TVP?

d3o9sel

Podziel się opinią

Share
d3o9sel
d3o9sel