Kurski nie oszczędza na "Koronie królów". Ile pieniędzy dorzucił na każdy odcinek?

Widzowie dosyć krytycznie komentują historyczną telenowelę od samego początku jej emisji. Zdaniem wielu z nich kostiumy i scenografia wykonane są wyjątkowo amatorsko. Jacek Kurski chce to zmienić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Korona królów"
"Korona królów" (Materiały prasowe)
WP

Mimo krytyki ze strony internautów, serial "Korona królów" może poszczycić się bardzo dobrymi wynikami oglądalności. W pierwszym tygodniu emisji telenowelę oglądało ponad 3 miliony Polaków. Co więcej, produkcja jest jedną z najczęściej odtwarzanych pozycji w internetowej wypożyczalni VoD TVP. Jacek Kurski już po zobaczeniu kilku odcinków stwierdził, że serial jest warty tego, by bardziej go dofinansować. Prezes zwiększył budżet każdego odcinka o 200 tys. złotych.

– Gdy prezes Kurski zobaczył pierwsze odcinki stwierdził, że z tymi pieniądzmi, które mieliśmy nie da się zrobić czegoś, co będzie bardzo efektowne. Okazał się więc dla nas łaskawy i trochę dosypał grosza – wyznała w "Fakcie" scenarzystka Ilona Łepkowska.

WP

Podobno niebawem zobaczymy "Koronę królów" w bardziej spektakularnej odsłonie.

– Od odcinka 20. będzie więcej statystów w scenach zbiorowych, będzie więcej plenerów, które są trudniejsze w realizacji. Niedługo ekipa pojedzie do Malborka, gdzie będą kręcone sceny zjazdu wyszehradzkiego – dodała scenarzystka.

Czekacie na nowe odcinki telenoweli?

WP

Zobacz też: Łepkowska broni "Korony królów": "Hejterzy nas napędzają!"

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP