Trwa ładowanie...

"Kumple": Warszawscy aktorzy kręcą swój serial

Share
"Kumple": Warszawscy aktorzy kręcą swój serial
Źródło: AFP
d3znf92

Kumple produkują *"Kumpli". Warszawscy aktorzy postanowili nie czekać na telefon z telewizji z propozycją angażu, ale skrzyknęli się i wspólnie z zaprzyjaźnionym reżyserem wzięli się za produkcję serialu komediowego. Roboczy tytuł "Kumple". Główne role zagrają: Joanna Jabłczyńska, Aleksandra Kisio i Przemysław Cypryański . Reżyseruje Adam Molak, który jest również autorem scenariusza oraz producentem.*

Powstał już pilot serialu, który ma liczyć początkowo dziesięć odcinków. Twórcy sitcomu już rozpoczęli spotkania z potencjalnymi współproducentami i stacjami telewizyjnymi, które są zainteresowane ciekawą inicjatywą.

d3znf92

"Pomysł zrodził się w głowie mojego przyjaciela Adama Molaka. I on mnie do tego namówił, zresztą długo nie musiał mnie namawiać. Spodobał mi się temat: historia dwóch kumpli, takich od dziecka i stąd też roboczy tytuł "Kumple". Jest tam też siostra, w której kocha się z kolei mój kumpel. I jest jeszcze czwarta osoba, sąsiadka" - mówi Przemysław Cypryański.

"Napisałem scenariusz, wymyśliłem całą historię, całą oprawę tego sitcomu i jeszcze to reżyseruję. Robimy wszystko własnymi siłami. W dzisiejszych czasach nie można czekać, aż ktoś nam coś zaproponuje, przyjdzie do nas. To my musimy szukać możliwości i działać na własną rękę. Taki był właśnie główny impuls, a ponieważ wcześniej pisałem bardzo dużo rzeczy, zajmowałem się scenariuszami, postanowiłem to wykorzystać. Udało mi się namówić do tego wspaniałych ludzi, którym ten projekt się spodobał i bardzo się w niego zaangażowali. I tworzymy to wszystko wspólnymi siłami" - mówi Adam Molak, spirytus movens całego przedsięwzięcia.

d3znf92

Podziel się opinią

Share
d3znf92
d3znf92