Trwa ładowanie...

Kultowy program rozrywkowy wkracza do Polski. Showmax tworzy swoją wersję "Saturday Night Live"

W końcu się doczekaliśmy. Niebawem będziemy mieli okazję oglądać jedno z najbardziej znanych komediowych show w polskiej wersji.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kultowy program rozrywkowy wkracza do Polski. Showmax tworzy swoją wersję "Saturday Night Live"
Źródło: kadr z programu
d2xekw0

"Saturday Night Live" to sztandarowy rozrywkowy program amerykańskiej stacji NBC. Podbił serca publiczności niemal na całym świecie. W show pojawiają się specjalni goście, którzy nie tylko udzielają wywiadów, ale mają obowiązek otworzyć dany odcinek zabawnym monologiem. Poza tym w programie występuje stała ekipa aktorów, która odgrywa skecze dotyczące aktualnych wydarzeń kulturalnych, społecznych czy politycznych.

"SNL" to jeden z najdłużej emitowanych na amerykańskim rynku programów rozrywkowych. Zadebiutował w 1975 r., a obecnie liczy 43 sezony. Wśród znakomitych gości wystąpili tam m.in. Christopher Walken, John Goodman, Dolly Parton, Tom Hanks, Michael Keaton, Steve Martin, Justin Bieber czy Miley Cyrus.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Sieć zdążyła już obiec wiadomość, że będziemy mieli własną, polską wersję komediowego talk-show. Produkcję na swoją platformę chce wprowadzić Showmax. Premiera planowana jest na 2 grudnia.

d2xekw0

- Chcemy zebrać w jednym miejscu wybitne talenty, które nie boją się podejmować kontrowersyjnych tematów i które zapoczątkują nowy rodzaj komedii. Humor za każdym razem okazuje się doskonałym narzędziem politycznego i kulturowego komentarza do aktualnych wydarzeń. Chcemy, by "SNL" stał się źródłem dyskusji dotyczącej naszego kraju, w komediowym wydaniu. To najlepszy moment dla pojawienia się tego programu w Polsce – cytuje Macieja Sojkę, dyrektora zarządzającego Showmax CEE, "Gazeta Wyborcza".

Showmax juz raz udowodnił, że jako platfmorma VOD sprawdza się w emitowaniu rozrywkowych programów. Wystarczy wspomnieć udaną współpracę przy "Uchu Prezesa". Czy teraz szykuje się kolejny sukces? Miejmy nadzieję że tak.

Aktorka zdradziła kulisy kontrowersyjnej sceny:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2xekw0

Podziel się opinią

Share
d2xekw0
d2xekw0