Trwa ładowanie...
dqze12b

Kultowy program rozrywkowy wkracza do Polski. Showmax tworzy swoją wersję "Saturday Night Live"

W końcu się doczekaliśmy. Niebawem będziemy mieli okazję oglądać jedno z najbardziej znanych komediowych show w polskiej wersji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Alec Baldwin w "SNL"
Alec Baldwin w "SNL" (kadr z programu)
dqze12b

"Saturday Night Live" to sztandarowy rozrywkowy program amerykańskiej stacji NBC. Podbił serca publiczności niemal na całym świecie. W show pojawiają się specjalni goście, którzy nie tylko udzielają wywiadów, ale mają obowiązek otworzyć dany odcinek zabawnym monologiem. Poza tym w programie występuje stała ekipa aktorów, która odgrywa skecze dotyczące aktualnych wydarzeń kulturalnych, społecznych czy politycznych.

"SNL" to jeden z najdłużej emitowanych na amerykańskim rynku programów rozrywkowych. Zadebiutował w 1975 r., a obecnie liczy 43 sezony. Wśród znakomitych gości wystąpili tam m.in. Christopher Walken, John Goodman, Dolly Parton, Tom Hanks, Michael Keaton, Steve Martin, Justin Bieber czy Miley Cyrus.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Sieć zdążyła już obiec wiadomość, że będziemy mieli własną, polską wersję komediowego talk-show. Produkcję na swoją platformę chce wprowadzić Showmax. Premiera planowana jest na 2 grudnia.

dqze12b

- Chcemy zebrać w jednym miejscu wybitne talenty, które nie boją się podejmować kontrowersyjnych tematów i które zapoczątkują nowy rodzaj komedii. Humor za każdym razem okazuje się doskonałym narzędziem politycznego i kulturowego komentarza do aktualnych wydarzeń. Chcemy, by "SNL" stał się źródłem dyskusji dotyczącej naszego kraju, w komediowym wydaniu. To najlepszy moment dla pojawienia się tego programu w Polsce – cytuje Macieja Sojkę, dyrektora zarządzającego Showmax CEE, "Gazeta Wyborcza".

Showmax juz raz udowodnił, że jako platfmorma VOD sprawdza się w emitowaniu rozrywkowych programów. Wystarczy wspomnieć udaną współpracę przy "Uchu Prezesa". Czy teraz szykuje się kolejny sukces? Miejmy nadzieję że tak.

Aktorka zdradziła kulisy kontrowersyjnej sceny:

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dqze12b

Podziel się opinią

Share
dqze12b
dqze12b