Trwa ładowanie...

Kultowy "Agent" wraca na antenę TVN!

Kultowy "Agent" wraca na antenę TVN!Źródło: AKPA
d165nkr
d165nkr

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie TVN, stacja zdecydowała się na przywrócenie na antenę jednego z pierwszych i zarazem najpopularniejszego programu typu reality-show w historii polskiej telewizji - "Agenta".

Teraz po raz pierwszy bohaterami będą gwiazdy i celebryci ze świata polskiego show-biznesu. Czternastu uczestników - w tym tytułowy Agent - będzie wykonywało trudne zadania, niejednokrotnie wymagające doskonałej sprawności fizycznej. Kandydaci do głównej nagrody będą również musieli rozwiązać skomplikowane łamigłówki i zagadki, aby zrealizować powierzone misje.

Przypomnijmy, że Agentem jest jeden z bohaterów, który musi sabotować działania pozostałych członków grupy i utrudniać im wykonywanie zadań. Oprócz tego, walczy o to, żeby nie zostać zdemaskowanym do końca trwania programu. Show wygrywa uczestnik, który trafnie wytypuje, kto był Agentem i działał na niekorzyść drużyny.

Zdjęcia do kultowej produkcji planowane są na styczeń 2016 roku i powstaną w RPA. Oficjalna lista gwiazd, których zmagania będziemy śledzić na ekranach, wciąż owiana jest tajemnicą. Wiemy natomiast, że uwielbiane przez widzów reality-show poprowadzi Kinga Rusin (wcześniej gospodarzem był Marcin Meller). Czy to oznacza, że prezenterka nie pojawi się w kolejnej edycji "You Can Dance"? Wiele na to wskazuje.

d165nkr

- Kinga Rusin straciła pracę w "You Can Dance". Produkcja wraca do korzeni i w jej miejsce pojawi się Anna Mucha albo Weronika Marczuk - zdradził pracownik TVN w rozmowie z pudelek.pl.

Cieszycie się z tej zmiany? Będziecie oglądać "Agenta"?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d165nkr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d165nkr