Trwa ładowanie...
d3yckx1

Kulisy życia Meghan w Telewizji WP. 100 pierwszych dni bez tajemnic

Brytyjska rodzina królewska budzi ogromne emocje na całym świecie. Polacy też bacznie śledzą to, co dzieje się na dworze Windsorów. Telewizja WP przygotowała prawdziwą gratkę dla fanów royalsów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Książę Harry i Meghan Markle
Książę Harry i Meghan Markle (Getty Images)
d3yckx1

W niedzielę 24.02 Telewizja WP wyemituje aż dwa niezwykle ciekawe dokumenty o rodzinie królewskiej, które pozwolą widzom zrozumieć, jakimi prawami rządzi się życie na świeczniku.

O godzinie 14:20 będziemy mogli obejrzeć film "Diana i Paparazzi", który powstał 20 lat po tragicznej śmierci księżnej. Twórcy filmu pokazują jak świetnie potrafiła wodzić za nos fotografów i dziennikarzy tabloidów. Diana wzbudziła ich zainteresowanie, odkąd we wczesnych latach 80. zaczęła spotykać się z następcą brytyjskiego tronu, księciem Karolem. O kulisach życia Diany opowiedzą między innymi przyjaciele Diany, dziennikarze brytyjskich tabloidów, królewscy fotografowie i jej osobisty ochroniarz. Nie możecie tego przegapić!

Zaraz po dokumencie o tragicznie zmarłej księżnej, o godz.15:20 Telewizja WP wyemituje film "Meghan i Harry – 100 dni". Opowiada on o amerykańskiej aktorce, która po zaręczynach z księciem Harrym rozpoczęła swoją podróż na brytyjski dwór, a przy okazji stała się jedną z największych gwiazd na świecie. Twórcy dokumentu pokażą kulisy życia pary, która rozbudziła wyobraźnię milionów ludzi na całym świecie.

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformie NC+ (kanał 170) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (128), Netia (30), Orange (35), Multimedia (38), UPC (158/116), Inea (28), Toya (17) oraz w WP Pilot.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3yckx1

Podziel się opinią

Share
d3yckx1
d3yckx1