Trwa ładowanie...

Kulisy życia Meghan w Telewizji WP. 100 pierwszych dni bez tajemnic

Brytyjska rodzina królewska budzi ogromne emocje na całym świecie. Polacy też bacznie śledzą to, co dzieje się na dworze Windsorów. Telewizja WP przygotowała prawdziwą gratkę dla fanów royalsów.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kulisy życia Meghan w Telewizji WP. 100 pierwszych dni bez tajemnic
Źródło: Getty Images
d3nqean

W niedzielę 24.02 Telewizja WP wyemituje aż dwa niezwykle ciekawe dokumenty o rodzinie królewskiej, które pozwolą widzom zrozumieć, jakimi prawami rządzi się życie na świeczniku.

O godzinie 14:20 będziemy mogli obejrzeć film "Diana i Paparazzi", który powstał 20 lat po tragicznej śmierci księżnej. Twórcy filmu pokazują jak świetnie potrafiła wodzić za nos fotografów i dziennikarzy tabloidów. Diana wzbudziła ich zainteresowanie, odkąd we wczesnych latach 80. zaczęła spotykać się z następcą brytyjskiego tronu, księciem Karolem. O kulisach życia Diany opowiedzą między innymi przyjaciele Diany, dziennikarze brytyjskich tabloidów, królewscy fotografowie i jej osobisty ochroniarz. Nie możecie tego przegapić!

Zaraz po dokumencie o tragicznie zmarłej księżnej, o godz.15:20 Telewizja WP wyemituje film "Meghan i Harry – 100 dni". Opowiada on o amerykańskiej aktorce, która po zaręczynach z księciem Harrym rozpoczęła swoją podróż na brytyjski dwór, a przy okazji stała się jedną z największych gwiazd na świecie. Twórcy dokumentu pokażą kulisy życia pary, która rozbudziła wyobraźnię milionów ludzi na całym świecie.

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformie NC+ (kanał 170) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (128), Netia (30), Orange (35), Multimedia (38), UPC (158/116), Inea (28), Toya (17) oraz w WP Pilot.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3nqean

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nqean
d3nqean