RozrywkaKulesza i Kożuchowska mieszkały razem na studiach. "Pokłóciłyśmy się raz"

Kulesza i Kożuchowska mieszkały razem na studiach. "Pokłóciłyśmy się raz"

Kulesza i Kożuchowska mieszkały razem na studiach. "Pokłóciłyśmy się raz"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk

14.11.2018 18:30, aktual.: 14.11.2018 20:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agata Kulesza będzie gościem w programie "Demakijaż". Aktorka opowie m.in. o studenckich czasach i przyjaźni z Małgorzatą Kożuchowską.

Aktorka rzadko przyjmuje propozycje wywiadów, ale dla Krzysztofa Ibisza zrobiła wyjątek. Agata Kulesza wyjawiła wiele ze swojego życia. Mało kto wie, że gwiazda bardzo przyjaźni się z Katarzyną Nosowską. Wokalistka od niedawna jest popularna na Instagramie, a jej filmiki robią furorę.

- Znamy się 44 lata. Myśmy śpiewały, w pokoju też, ale wiesz gdzie najlepiej się śpiewało? Na klatce. Kaśka wychodziła z piwnicy, bo to były jej kulisy, ja siedziałam na parterze z misiem. Kaśka śpiewała, ja robiłam za publiczność, czasami śpiewałyśmy razem. Myślę, że żadna z nas nie myślała, że tak za tymi marzeniami sobie pogonimy - wyznała.

Mało kto wie, ale Kulesza zna się również bardzo dobrze z Małgorzatą Kożuchowską. Panie wynajmowały razem mieszkanie w czasie studiów.

- Bardzo dobrze nam się mieszkało, z dużym szacunkiem, mimo tego, że jesteśmy bardzo różne, to pokłóciłyśmy się raz - o to, kto ma zostać z hydraulikami - powiedziała w "Demakijażu".

Aktorka przyznała, że długo musiała czekać na wielkie role w swojej karierze. Zaznaczyła, że nigdy nie była zazdrosna o to, jak toczy się życie zawodowe jej kolegów i koleżanek.

- Miałam momenty zawahania, takie, że trzeba zmienić zawód, ale nie pamiętam takiego żalu. Nie mam zazdrości zawodowej. Jestem zazdrosna jako osoba, mogę być zazdrosna o ludzi, ale nie jestem zazdrosna zawodowo, bo uważam, że co ma być moje, to będzie.

Będziecie oglądać odcinek "Demakijażu" z Agatą Kuleszą? Emisja już 18 listopada o godz. 15:00 na antenie Polsat Cafe.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także