Trwa ładowanie...
dl1b7oz

Kulesza i Kożuchowska mieszkały razem na studiach. "Pokłóciłyśmy się raz"

Agata Kulesza będzie gościem w programie "Demakijaż". Aktorka opowie m.in. o studenckich czasach i przyjaźni z Małgorzatą Kożuchowską.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Kulesza
Agata Kulesza (ONS.pl)
dl1b7oz

Aktorka rzadko przyjmuje propozycje wywiadów, ale dla Krzysztofa Ibisza zrobiła wyjątek. Agata Kulesza wyjawiła wiele ze swojego życia. Mało kto wie, że gwiazda bardzo przyjaźni się z Katarzyną Nosowską. Wokalistka od niedawna jest popularna na Instagramie, a jej filmiki robią furorę.

- Znamy się 44 lata. Myśmy śpiewały, w pokoju też, ale wiesz gdzie najlepiej się śpiewało? Na klatce. Kaśka wychodziła z piwnicy, bo to były jej kulisy, ja siedziałam na parterze z misiem. Kaśka śpiewała, ja robiłam za publiczność, czasami śpiewałyśmy razem. Myślę, że żadna z nas nie myślała, że tak za tymi marzeniami sobie pogonimy - wyznała.

Mało kto wie, ale Kulesza zna się również bardzo dobrze z Małgorzatą Kożuchowską. Panie wynajmowały razem mieszkanie w czasie studiów.

dl1b7oz

- Bardzo dobrze nam się mieszkało, z dużym szacunkiem, mimo tego, że jesteśmy bardzo różne, to pokłóciłyśmy się raz - o to, kto ma zostać z hydraulikami - powiedziała w "Demakijażu".

Aktorka przyznała, że długo musiała czekać na wielkie role w swojej karierze. Zaznaczyła, że nigdy nie była zazdrosna o to, jak toczy się życie zawodowe jej kolegów i koleżanek.

- Miałam momenty zawahania, takie, że trzeba zmienić zawód, ale nie pamiętam takiego żalu. Nie mam zazdrości zawodowej. Jestem zazdrosna jako osoba, mogę być zazdrosna o ludzi, ale nie jestem zazdrosna zawodowo, bo uważam, że co ma być moje, to będzie.

dl1b7oz

Będziecie oglądać odcinek "Demakijażu" z Agatą Kuleszą? Emisja już 18 listopada o godz. 15:00 na antenie Polsat Cafe.

ZOBACZ TAKŻE: Danuta Stenka o dyskryminacji wiekowej w polskim filmie: "Na półce 50+ jest bardzo słabo"

dl1b7oz

Podziel się opinią

Share

dl1b7oz

dl1b7oz
dl1b7oz