Rozrywka"Kuchenne rewolucje": Magda Gessler jak dr. House?!

"Kuchenne rewolucje": Magda Gessler jak dr. House?!

"Kuchenne rewolucje": Magda Gessler jak dr. House?!
Źródło zdjęć: © AKPA

20.12.2011 09:26, aktual.: 25.11.2013 13:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magda Gessler to już nie tylko wzorcowy przykład największego sukcesu w polskim świecie restauratorów, ale też równie udanego sukcesu medialnego. "Kuchenne rewolucje" to niekwestionowany hit jesiennej ramówki TVN, który przyniósł władzom stacji ogromne wpływy reklamowe. Jaki jest przepis na sukces Magdy Gessler i dlaczego ostrej jak brzytwa restauratorce bliżej do dr. House'a, a nie Gordona Ramsay'a?

W swoich programach słynna restauratorka obnaża przykrą rzeczywistość wielu polskich restauracji. Przed wrażliwym nosem i czułym podniebieniem Magdy Gessler niczego nie da się ukryć, o czym przekonało się już wielu nieuczciwych restauratorów. Gessler przyzwyczaiła już widzów, że wszędzie gdzie się pojawi zaprowadza swoje porządki, które niekoniecznie przebiegają bez oporów. Jak wyjaśnia restauratorka, takie zdecydowane podejście do problemu jest konieczne:
- Ja uważam, że jeśli mam 4 dni i mam komuś pomóc to albo rybki albo akwarium, albo mówię mu prawdę, albo on nie zrozumie powagi sytuacji no i niestety zamiast żyć umrze - powiedziała w rozmowie z dziennikarzem tv.wp.pl restauratorka.

Ostry język Magdy Gessler i liczne skandale, które wywoływała na planie programu sprawiły, że stała się polskim odpowiednikiem Gordona Ramsay'a, którego znakiem rozpoznawczym są niecenzuralne słowa rzucane pod adresem uczestników swoich programów. Jak jednak przyznaje sama zainteresowana, bardziej utożsamia się z dr. Housem! W rozmowie z dziennikarzem tv.wp.pl przyznaje, że jest dr.Gessler, która leczy bolączki chorych restauratorów. Gessler podkreśla jednak, że zazwyczaj uzdrowienia wymagają szwankujące relacje międzyludzkie, bo talentu do sztuki kulinarnej polskim kucharzom z reguły nie brakuje.

Obraz
© (fot. TVN)
Obraz
© (fot. AKPA)

* Zobaczcie wywiad z Magdą Gessler - specjalnie dla wp.tv!*

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Zobacz także:

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także