Trwa ładowanie...

"Kuchenne rewolucje": Magda Gessler jak dr. House?!

Share
"Kuchenne rewolucje": Magda Gessler jak dr. House?!
Źródło: AKPA
d4l0moi

Magda Gessler to już nie tylko wzorcowy przykład największego sukcesu w polskim świecie restauratorów, ale też równie udanego sukcesu medialnego. "Kuchenne rewolucje" to niekwestionowany hit jesiennej ramówki TVN, który przyniósł władzom stacji ogromne wpływy reklamowe. Jaki jest przepis na sukces Magdy Gessler i dlaczego ostrej jak brzytwa restauratorce bliżej do dr. House'a, a nie Gordona Ramsay'a?

W swoich programach słynna restauratorka obnaża przykrą rzeczywistość wielu polskich restauracji. Przed wrażliwym nosem i czułym podniebieniem Magdy Gessler niczego nie da się ukryć, o czym przekonało się już wielu nieuczciwych restauratorów. Gessler przyzwyczaiła już widzów, że wszędzie gdzie się pojawi zaprowadza swoje porządki, które niekoniecznie przebiegają bez oporów. Jak wyjaśnia restauratorka, takie zdecydowane podejście do problemu jest konieczne:
- Ja uważam, że jeśli mam 4 dni i mam komuś pomóc to albo rybki albo akwarium, albo mówię mu prawdę, albo on nie zrozumie powagi sytuacji no i niestety zamiast żyć umrze - powiedziała w rozmowie z dziennikarzem tv.wp.pl restauratorka.

d4l0moi

Ostry język Magdy Gessler i liczne skandale, które wywoływała na planie programu sprawiły, że stała się polskim odpowiednikiem Gordona Ramsay'a, którego znakiem rozpoznawczym są niecenzuralne słowa rzucane pod adresem uczestników swoich programów. Jak jednak przyznaje sama zainteresowana, bardziej utożsamia się z dr. Housem! W rozmowie z dziennikarzem tv.wp.pl przyznaje, że jest dr.Gessler, która leczy bolączki chorych restauratorów. Gessler podkreśla jednak, że zazwyczaj uzdrowienia wymagają szwankujące relacje międzyludzkie, bo talentu do sztuki kulinarnej polskim kucharzom z reguły nie brakuje.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Zobaczcie wywiad z Magdą Gessler - specjalnie dla wp.tv!*

d4l0moi

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

d4l0moi

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4l0moi

Podziel się opinią

Share
d4l0moi
d4l0moi